Jump to content


Πρόβλημα PC


zz13

Recommended Posts

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα , πήρα έναν σταθερό υπολογιστή και δεν ανάβει καθόλου και μου είπε ο κάτοχος του ότι τον άνοιξε μια μέρα και μετά από πέντε λεπτά του έκανε ένα τσαφ και έσβησε και έβγαλε ο πύργος καπνούς :107: , τι λέτε να κάνω Μήπως είναι τροφοδοτικό ? Ευχαριστώ πολύ !! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ε, τι δε καταλαβαινεις?

Κατι προφανως καηκε..τροφοδοτικο μου μυριζει..αλλα μονο εσυ ξερεις..ανοιξε το και νομιζω θα το καταλαβεις αμεσως..:031:

Ευχαριστώ θα το κοιτάξω !!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα , έχω ένα πρόβλημα έκανα format σε ένα παλιό φορητό : HP pavilion ze4900 intel®seleron® M processor 1300 MHZ , North Bridge: Intel Montara-GML i852GM , South Bridge: Intel 82801DBM ICH4-M ,motherboard Manufacturer Quanta , με microsoft windows xp pro sp3 . To πρόβλημά μου είναι ότι κολάει πολύ και ο δίσκος είναι άδειος , λέτε να τα έχει παίξει ο σκληρός ; Πέρασα όλους τους οδηγούς αλλά το κόλημα του είναι απίστευτο . Για πείτε καμία γνώμη !! Ευχαριστώ :107:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα , έχω ένα πρόβλημα έκανα format σε ένα παλιό φορητό : HP pavilion ze4900 intel®seleron® M processor 1300 MHZ , North Bridge: Intel Montara-GML i852GM , South Bridge: Intel 82801DBM ICH4-M ,motherboard Manufacturer Quanta , με microsoft windows xp pro sp3 . To πρόβλημά μου είναι ότι κολάει πολύ και ο δίσκος είναι άδειος , λέτε να τα έχει παίξει ο σκληρός ; Πέρασα όλους τους οδηγούς αλλά το κόλημα του είναι απίστευτο . Για πείτε καμία γνώμη !! Ευχαριστώ :107:

Ρε παιδιά για πείτε τίποτα !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.