Jump to content



ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ FORMAT


ahilleas100

Recommended Posts

Γεία σε όλους....

Αρχισα χτές να κάνω format στον υπολογιστή μου και όταν πάταγα windows xp setup μου έβγαζε δέν είναι δυνατή η εύρεση του αρχείου system\hal.dll βέβαια το έψαξα και βρήκα οτι πρέπει να κανω κάτι απο την κονσόλα αποκατάστασης η αλλιώς recovery setup το θέμα όμος είναι ότι δέν έχουν τα windows μου....και αυτό το έψαξα και βρήκα τον τρόπο αλλά κατα τήν διαδικασία για όποιον ξέρει πρέπει να πάς στην εκτέλεση η αλλίως (run) και να πατήσεις αφού βάλεις τα windows στο D: \ι386\winnt32.exe/cmdcons το πρόβλημα μου είναι οτι τα windows μου είναι σε μορφή εικονικου αρχείου και δέν τα διαβάζει......

"Οποιος ξέρει κατι θα έθελα να με βοηθήσει λιγάκι.....!!!

ahilleas100 added 12 Minutes and 19 Seconds later...

ελπίζω να καταλαβαίνετε τι εννοώ......άμα θέλει κανεις να με βοηθήσει και ξέρει τι πρέπει να κάνω το msn μου είναι ahilleas100@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπέρα...απο οτι καταλαβα χρειαζεσαι ενα προγραμμα αποκωδικοποιησης απο .iso σε κανονικο αρχειο...μπορεισ να το κανεις αυτο ειτε με το alcohol 120% ειτε με το winrar το οποιο θα στα αποσυμπιεσει και θα τα βλεπεισ σαν να εχεις ανοιξει το cd...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι ενα μηνα παλιο...αν δεν εχει καταφερει ακομα να κανει format θα του εχει βαλει φωτια.:p:p

stealth

χα0αχ0αχ0χα0χα0αχ0αχ0αχ0αχ0α0χχα0αχ0χα0χα0αχ0χα0χ0α

Ούτε που είδα από πότε είναι:082:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

όχι αλλα μου είπαν ότι χάλασε η μητρική.....θα δείξει σε λίγο καιρό αν είχε χαλάσει....λοιπόν 120 η μητρική 80 τα γνήσια windows και 60 το antivirus και 30 η εργασία !!! και όλα αυτά απλά για να δουλεύει το pc σωστα

ahilleas100 added 1 Minutes and 22 Seconds later...

και τελικά το πρόβλημα ήταν (ξέχασα να το πω) 2 χαλασμένα usb στην μητρική....!!!

Link to comment
Share on other sites

30€ ΕΡΓΑΣΙΑ?!?!?!?!?!?!

Μωρέ καλά κάνουν και τους κλέβουν!!!

Οτι είναι κλέφτες είναι αλλά φίλε μου 30 για εργασία είναι κομπλέ. Δηλαδή αλλαγή mobo και φορματ. Στην αγορα οι τεχνικοι χρεώνουν 60 την ωρα. Δεν υμνώ το πλαίσιο, ίσως εγώ να είμαι αυτός που τους βρείζει περισσότερο αλλα 30 θα έλεγα πως ειναι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Τα καινουρια windows τι τα ηθελες?Δεν ειχε αυτοκολλητακι το λαπτοπ με τα δικα του?Antivirus δεν μπορουσαν να βαλουν καποιο free?Ολα αυτα στα ρωτησανε πριν το κανουν ή απλα σου ειπαν 300 ευρω?Ποιο antivirus κανει 60 ευρω.......?Πραγματικα στην θεση σου θα τους πεταγα το λαπτοπ στη βιτρινα............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στην ανάγκη τα δίνεις......και δέν είχα τα γνήσια μου είπαν πρέπει να τα πάρω δεν τα είχα και λέο ασε θα τα αγοράσω και θα μου μείνουν.....μετά τους λέο μπορείτε να μου περάσετε και ένα antivirus....και αυτό πρέπει να το αγοράσεις λεο αντε να το αγοράσω και αυτο και να η 300 αρα πως βγήκε....!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.