Jump to content



ΑΓΟΡΑ ΟΘΟΝΗΣ lcd ΜΕΧΡΙ 120ΕΥΡΩ(ΔΩΡΟ)


japancrazy1

Recommended Posts

θελω να ακουσω γνωμες καθως ειναι για ενα ατομο που ασχολειται τωρα με pc!!!θα ηθελα κατι οικονομικο και αξιοπιστο(μεχρι 19'') και σας παρακαλω ενα link....

Link to comment
Share on other sites

και εγω σκεφτομαι σε FUJITSU SIEMENS για να αποφυγω lg,samsung...το θεμα ομως ειναι θα ειναι καλες????εχει χρονια στο χωρο.....αλλα ειχα ακουσει προβληματακια σε crt..ευχαριστω παντως αλεξανδρε καλοριζικη:039:

Link to comment
Share on other sites

το ξερω φιλε μου και εγω eizakias ειμαι αλλα δεν εχω τοσα λεφτα τωρα και πρεπει να αγορασω μια μεχρι την τιμη που λεω....να παρακαλαμε να ξαναβαλουν την philips 19'' στο eshop που εγινε αναρπαστη στα 100ευρω!!!

Link to comment
Share on other sites

Τις FUJITSU τις εχουμε σε ενα εργαστηριο στη σχολη. Σε ασιμί όμως.

Έχουν πολύ bleeding. Συνηθισμένος στην ΕΙΖΟ δεν την παλευω μ αυτες. Ειδικά σε autocad που τις δουλευουμε με σκούρο background....

Link to comment
Share on other sites

οκ καλο αυτο που ειπες με βοηθησες να δωσω ενα αρνητικο αστερακι στην κυρια αυτη οσο αναφορα τις οθονες της........για να δουμε οντως θα ψαξω και στο skroutz αλλα οποιος εχει καλες εντυπωσεις για οποιαδηποτε οθονη στα χρηματα αυτα να σχολιασει παρακαλω@@@

Link to comment
Share on other sites

σε μισή ώρα την έχω δεν την πήρα ακόμα , θα την βάλω κάτω στο μαγάζι να την δοκιμάσω και θα σας πω εντυπώσεις. ο λόγος που την πήρα γιατί είναι η πιο φθηνή και έχει ηχειάκια επάνω της θα ανοίγει μια φορά την εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε αλεξανδρε πες μας εντυπωσεις περιμενουμε,να δω τι λεει και αυτη η οθονη!!!ευχαριστω:001:θα σου συνιστουσα τωρα πρωτες μερες να τη εχεις ανοιχτη,ωστε αν βγαλει το προβλημα να το βγαλει τωρα για να μην τρεχεις μετα,αν και πιστευω αν δεν βγαλει προβλημα θα εισαι οκ:023:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.