Jump to content



νεο full tower


capusopp

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Ίσως υπάρχει τρόπος να κάνεις το πλαινό αδιάφανο.....δεν ξέρω αν η ίδια η CM βγάζει παράθυρο, όπως γαι το Cosmos....ΑΛΛΑ και χωρίς αύτο που λες το κουτί είναι απλά απολαυστικότατο....Μέχρι πόσα λεφτά θα έβαζες για κουτί, κοντά σε αυτά που είναι και αυτά που είναι και στο πρώτο ποστ;

Link to comment
Share on other sites

Ίσως υπάρχει τρόπος να κάνεις το πλαινό αδιάφανο.....δεν ξέρω αν η ίδια η CM βγάζει παράθυρο, όπως γαι το Cosmos....ΑΛΛΑ και χωρίς αύτο που λες το κουτί είναι απλά απολαυστικότατο....Μέχρι πόσα λεφτά θα έβαζες για κουτί, κοντά σε αυτά που είναι και αυτά που είναι και στο πρώτο ποστ;

Ναι μεχρι τοσα

capusopp added 9 Minutes and 26 Seconds later...

Θα προτιμουσα ομως να μου πειτε για τα 2 που εχω πει. Τα αλλα δεν μου πολυ αρεσουν.

Link to comment
Share on other sites

:048:οτι σου προτεινε ο dellman και απο μενα!

Φιλικα αυτα που προτεινες επειδη τα εχω δει απο κοντα ειναι "καβουρικα" και βγαζουν αισθηση πλαστικου.

*coolermaster με κλειστα ματια στα κουτια!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια χαρά το βρίσκω, απλά σκέψου αν έχεις σκοπό για υδρόψυξη, αν ναι τότε πήγαινε καρφωτά για Cosmos-S(που έχει έτοιμες θέσεις για όλα τα parts). Αλλά και αυτό που λες νομίζω έχει υποδοχές για σωλήνες.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το βρίσκω, απλά σκέψου αν έχεις σκοπό για υδρόψυξη, αν ναι τότε πήγαινε καρφωτά για Cosmos-S(που έχει έτοιμες θέσεις για όλα τα parts). Αλλά και αυτό που λες νομίζω έχει υποδοχές για σωλήνες.

Υπάρχουν και άλλα κουτιά που είναι έτοιμα για νερό και δεν είναι τόσο υπερβολικά σαν το Cosmos.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.