Jump to content


ψηφιακη φωτογραφικη μηχανή


CHRISPASSAT

Recommended Posts

Γεια σας παιδια Ψαχνω για ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη...πηγα στο media markt και η μονη που αξιζε ηταν αυτη http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=106351&cmicc=skroutz πως σας φαινετε?εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο μεχρι 100 ευρώ?

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

+1 για την CANON και απο μένα.

Και δικιά μου γνώμη να πάρει με AA μπαταρίες γιατί πολύ απλά μπορείς να βρείς παντού, βέβαια αυτό παίζει αναλόγος και με τη χρήση που θα κάνεις, μπορεί να σε βολέψει και λιθίου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην σου αρέσει εξωτερικά η Canon, σε φωτογραφική ποιότητα είναι πολύ μπροστά από τις άλλες και δεν συγκρίνεται. Είναι σαν να λέμε Eizo και οι υπόλοιποι. Αν παρόλα αυτά δεν την θες τότε πήγαινε η σε Nikon η pentax, Olympous θα την είχα 4η επιλογή και κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Στα 100€ ολες οι μηχανες ειναι ιδιες. Δηλαδη χαλια. Εκτος απο

την σειρα Α της κανον που εχει παραδοση στο να παταει κατω και να ρεζιλευει ολες τις mainstream μηχανες.

Τα ρεβιου μιλανε απο μονα τους.

Ο καπετανDellman ήξερε τι προτεινε. ;)

Υ.Γ. Οσο για τις ΑΑ που τελειωνουν γρηγορα :

α)Οι φτηνιαρικες επαναφορτιζομενες των επισης φθηνών μηχανων τελιωνουν ακομα πιο γρηγορα. :)

β)Αγοραστε μια τετραδα long life επαναφορτιζομενες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ξέρω αν η sony που λες είναι καλή αλλά στο θέμα μπαταρίας που αναφέρθηκε πιο πάνω, μπορείς να βρεις στον Δησιο μπαταρία ιμιτασιόν και να έχεις και μια δεύτερη.

Προσωπικά στην Olympus μου πήρα μια τέτοια με 8€.

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε η cannon που προτινε ο ντελλμαν ειναι κορυφη. Εχει στην κατηγορια της το καλυτερο βιντεο. Αμ το αλλο που το πας? Και εγω αυτη εχω και τραβαω πλανα απο το Athens Digital Week 2009....:044::044::044::045:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.