Jump to content



Overclocking etc - after Multirama Extreme Stournari closure


gandrian1442169232

Recommended Posts

Dear all,

έχει κάποιος να προτείνει κάποιο μαγαζί στην ΑΘΗΝΑ για pc's configuration, overclocking products etc μετά το κλείσιμο του Multirama extreme στη Στουρνάρη και τη μεταφορά του στον Πειραιά ?

Γιώργος - Μαρούσι

gandrian@vodafone.net.gr

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς χρειάζεσαι??

Αναβαθμίσεις σε 2 pcakia και αγορές fun, cooler etc.

GA

gandrian added 4 Minutes and 45 Seconds later...

Το Πλαίσιο στο TheMall δεν το ξέρεις ?

το ξέρω και μάλιστα μένω δίπλα στο The Mall, αλλά τους τεχνικούς του Πλαισίου και τα custom pc's που φτιάχνουν για πούλημα (βλ. Turbo-X) δεν τους έχω και πολύ (για να μην πω καθόλου) σε υπόληψη.

Αν έχεις αντίθετη γνώμη ή ξέρεις κάποιον πες μου να το πάω εκεί.

ΓΑ

Link to comment
Share on other sites

Λάθος κατάλαβα εγω δηλαδή.

Νόμιζα ότι ήθελες να πάρεις κομμάτια κλπ και να τα συναρμολογούσες εσύ.

Για παιδιά που γουστάρουνε το άθλημα και δεν το κάνουνε για τον βωμό του χρήματος κλπ, θα σου πρότεινα να μιλήσεις με τα παιδιά ( giorgos th. & mortisboy ) στο NTL Extreme Systems ( 210 6459395, 210 6459382 ).

Link to comment
Share on other sites

Λάθος κατάλαβα εγω δηλαδή.

Νόμιζα ότι ήθελες να πάρεις κομμάτια κλπ και να τα συναρμολογούσες εσύ.

Για παιδιά που γουστάρουνε το άθλημα και δεν το κάνουνε για τον βωμό του χρήματος κλπ, θα σου πρότεινα να μιλήσεις με τα παιδιά ( giorgos th. & mortisboy ) στο NTL Extreme Systems ( 210 6459395, 210 6459382 ).

Address exeis ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.