Jump to content



Kατι αντιστοιχο με το display fusion στον ηχο...


nemesisamd

Recommended Posts

Το προαναφερομενο προγραμμα (display fusion) μας δινει την δυνατοτητα να στειλουμε διαφορετικο σημα σε 2 οθονες απο μια καρτα γραφικων πχ στην μια οθονη να κανουμε μια εργασια στην επιφανεια εργασιας και στην αλλην να βλεπουμε ταινια!

Θα ηθελα να μαθω αν γινεται το ιδιο και στον ηχο!!Δηλαδη για παραδειγμα εγω θελω να στειλω διαφορετικες εικονες σε 2 οθονες μεσω του display fusion και εχοντας μια καρτα ηχου να στελνω σημα α)σε εναν ενισχυτη με οπτικη ινα για την μια οθονη ακουγωντας πχ μουσικη και β) σε ενα συστηματακι 2,1(μεσω αναλογικου ηχου mini-jack) για την αλλην οθονη στην οποια πχ θα βλεπω ταινια...δηλαδη με λιγα λογια ρωταω αν γινεται να μην "μπλεκονται οι ηχοι"!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το display fusion ειναι προγραμματακι το οποιο μπορεις να το χρησιμοποιησεις για να εχεις διαφορετικα wallpapers σε 2 οθονες τιποτα απ ολα αυτα που λες δεν ισχυει,κ το χρησιμοποιεις οταν εχεις την μια οθονη προεκταση της αλλης κοιτα εδω να καταλαβεις

http://www.overclockers.gr/vbull/showthread.php?p=486058#post486058

εχω ανεβασει μια φωτο με 2 διαφορετικα wallpapers με τον joker

αυτο που λες με τον ηχο δεν νομιζω να γινεται καποιος ηχος θα πρεπει να κλεινει η θα ακουγονται κ οι 2 απο τα ηχεια

Link to comment
Share on other sites

το display fusion ειναι προγραμματακι το οποιο μπορεις να το χρησιμοποιησεις για να εχεις διαφορετικα wallpapers σε 2 οθονες τιποτα απ ολα αυτα που λες δεν ισχυει,κ το χρησιμοποιεις οταν εχεις την μια οθονη προεκταση της αλλης κοιτα εδω να καταλαβεις

http://www.overclockers.gr/vbull/showthread.php?p=486058#post486058

εχω ανεβασει μια φωτο με 2 διαφορετικα wallpapers με τον joker

αυτο που λες με τον ηχο δεν νομιζω να γινεται καποιος ηχος θα πρεπει να κλεινει η θα ακουγονται κ οι 2 απο τα ηχεια

δλδ δεν μπορω να βλεπω πχ στην μια οθονη ταινια και στην αλλην να πεζω ενα game??αν οχι τοτε λαθος ειχα καταλαβει εγω την χρηση του προγραμματος:040:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.