Jump to content



Προβλημα σε σκληρο!! Επειγει


antoniomarten

Recommended Posts

Καλησπερα

Εχω ενα σκληρο wd400 caviar(ide conn..) και του εχω περασμενα τα xp(τον ειχα εκτος λειτουργιας ενα μηνα) τον εβαλα λοιπον και στα δυο συτηματα που εχω και δεν μπουταρει, στο logo των win με την μπαρα βγαζει μπλε οθονη και επανεκκινει.ουτε με safe mode.

οι πιθανοτητες που σκεφτομαι ειναι δυο

η εχει καποιο προβλημα το λειτουργικο?

η καποιο προβλημα του σκληρου?(ο σκληρος αναγνωριζεται και απο τα δυο συστηματα και δειχνει να δουλευει)

εκτος και αν μου διαφευγει κατι?

ο σκληρος παει για διαμορφωση αλλα το προβλημα ειναι τα αρχεια που εχω μεσα.

καποια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

Αν τα xp έχουν εγκατασταθεί σε έναν υπολογιστή, δεν δουλεύουν αν βγάλεις τον σκληρό και τον βάλεις σε άλλο υπολογιστή. Πρέπει να βάλεις τον σκληρό στο pc στο οποίο εγκατέστησες τα windows για να δουλέψουνε. Για τα αρχεία που έχεις μέσα, πρέπει να τον βάλεις σε ένα pc σαν δεύτερο δίσκο, και να πάρεις από εκεί τα αρχεία σου.

Link to comment
Share on other sites

Αν τα xp έχουν εγκατασταθεί σε έναν υπολογιστή, δεν δουλεύουν αν βγάλεις τον σκληρό και τον βάλεις σε άλλο υπολογιστή. Πρέπει να βάλεις τον σκληρό στο pc στο οποίο εγκατέστησες τα windows για να δουλέψουνε. Για τα αρχεία που έχεις μέσα, πρέπει να τον βάλεις σε ένα pc σαν δεύτερο δίσκο, και να πάρεις από εκεί τα αρχεία σου.

Σ'ευχαριστω ανησυχησα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.