Jump to content



σκληρος δισκος-καψιμο


gponiris1442169203

Recommended Posts

εχω την εντυπωση οτι ο σκληρος δισκος μου ευθυνεται για το καψιμο της μητρικης μου.οποτε γεννιουνται 2 ερωτησεις:

-υπαρχει αυτο το ενδεχομενο?αν ναι,μπορω να το αποδειξω?

-αν εχει εγγυηση ο σκληρος μπορω να αποζημιωθω για τη ζημια που μου εκανε στο συστημα?

Link to comment
Share on other sites

Να καψε ο σκληρος τη μητρικη?Πρωτη φορα τ ακούω αλλά αυτό δε σημαίνει φυσικά οτι επειδη δεν το εχω ξανακουσει εγω δεν ειναι πιθανο να γινει... Περιεργο μου φαινεται παντως....Τι ενδειξεις εχεις δηλαδή ότι φταίει ο δίσκος?

Link to comment
Share on other sites

μου το ειπε ενα παλικαρι που του εξηγησα οτι πατησα κ τραβηξα ενα καλωδιο usb πολυμηχανηματος και μετα μυριζε καμενο.η μητρικη ειχε καει κ ειδικα πανω σε ενα τετραγωνο τσιπ ειχε μια μαυρη κουκιδα.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με τον varelasj

-αν εχει εγγυηση ο σκληρος μπορω να αποζημιωθω για τη ζημια που μου εκανε στο συστημα?

η λογική λέει ότι ο σκληρός έχει εγγύηση για το σκληρό και η μητρική για τη μητρική.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει και εγώ με μια asus deluxe εποχής P4... Μου κάηκε η μητρική όταν τράβηξα το usb καλώδιο με το κινητό n72... κάνει τσαφ κλείνει και τέλος...

Ο δίσκος δεν έχει καμία απολύτος σχέση...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.