Jump to content



εξοπλισμος για πάρτι γάμου


ggeorge

Recommended Posts

καλημερα σας

μπαινω κατευθείαν στο θέμα.... ( δεν εχει αμεση σχεση με υπολογιστες αλλα πιστευω ότι θα μπορεσετε να βοηθησετε )

Το καλοκαιρι παντρεύομαι και ψαχνω dj. Οι τιμές που πηρα είναι εξωφρενικές. Ετσι αποφασισα να προσπαθησω να φτιάξω εγω τη μουσική.

Οσον αφορα το προγραμμα κλπ δεν υπάρχει προβλημα. Θα φτιάξω ενα wav ή mp3 με πολλα τραγουδια στη σειρα, mixαρισμένα με το audition. Η μαλλον αρκετα wav (ενα ελαφρα για το φαγητο, ενα με χορευτικα κλπ) Ετσι απλα ενας φιλος θα τα αλλαζει χωρις να χρειαζονται γνωσεις κλπ

Το προβλημα

Δεν εχω ιδεα τι θα χρειαστει για να ακουγεται η μουσική. Τα τραδουδια θα βρισκονται σε ενα λαπτοπ.

Αυτο που θελω να ρωτησω είναι τι χρειαζεται. Απο την εξοδο του λαπτοπ και μετα.... Ενισχυτες ; Ηχεια; Ποσα και τι ισχύς; Και οτι αλλο.... Ο γάμος θα γίνει σε εξωτερικό χώρο (σε ενα μπαρακι που ισως εχει και τον εξοπλισμο) και η ενταση της μουσικής δε θελω να είναι πολυ δυνατη. Ενταξει να ακουγετε για να χορεψουν οι καλεσμενοι αλλα οχι και σαν κλαμπακι... μην ερθει και η αστυνομια... Καθε βοηθεια δεκτη....

ΥΓ. Αν δεν εχετε παντρευτει μην το κανετε... (τουλαχιστον οχι οπως την πατησα εγω)

Link to comment
Share on other sites

600 ευρω χωρις τις βενζίνες (περιπου 100 αν είναι φορτηγακι) και μια μερα δωματια . Βγαινουν καμια 800αρια ευρω...

Ο εξοπλισμος ίσως και να υπάρχει απο το μπαρακι. Θα το τσεκαρω συντομα. Απλα θα ηθελα να μαθω τι θα χρειαστω για να δω πρωτον αν υπάρχουν και δευτερον αν δεν υπαρχουν ποσο θα στοιχίσει η ενοικιαση...

λες 150 με 200 ε; τι θα χρειαστω ομως; Χωρις υπερβολες.... τα απολυτως βασικά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.