Jump to content



Πρόβλημα


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑΜΕ ΠΑΛΙ :) ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ εχω 3 επεξεργαστ. 2.6 ,2,8 και εναν 3+, ΗΤ οι 2 πρςτοι ειναι με τα καργια 768 socket το ιδιο και ο αλλος αλλα μου χτυπαει με το που το βαλω μπροστα μ χτυπαι εβγαλα ολα τα jamperoκαλωδια μπας και εχει κανενα προβλημα οτι ειναι συνδεμενω με την μητρικη αλλα τα ιδια και με τον 2,6 και το 2,8 ητ ο αλλος θελει αλλη μητρικη π να δεχεται επεξεργαστες χωρις πινακια αλλα ειναι και αυτοσ ΗΤ απο τους καινουτηιουσ π εβγαλαν μετα τα προβληματα με τα πινακια που στραβςνανε, που μπορω να βρω παλιες μητρικες και τι ειναι ο παρατεταμενος θορυβοσ η μνημη δεν ειναι σιγουρα η μνημη κανει μπιπ διακεκομενα και παλι τις αλαξα αλλα τα ιδια ενα μπιπ συνεχωμενο υπαρχει καποια βοηθεια εχει κανεισ το ιδιο προβλημα το ελυσε?> αν ναι πως..? ευχαριστω

δεν ξερω που επρεπε να κανψ καινουργιο thread ? βαλτε το εκει που πρεπει αν εχω ποσταρει σε λαθος θρεατ ιδαλως περιμενω απαντησεις βοηθεια ειναι κριμα να εχω μνημες επεξεργαστες και 2 TAGAN να περιμενουν... ευχαριστω

p.s

αν το πατε σε αλλο thead παρακαλω ενημερςστε με με email h me ps

ηρακλειο κρητης - popay7

Link to comment
Share on other sites

Για να σου απαντήσεις κάποιος πρέπει να αποκωδικοποιήσει αυτά που γράφεις, έτσι όπως τα γράφεις...

Μάθε λοιπόν πρώτα σύνταξη του γραπτού λόγου και ξαναγράψε το πρόβλημά σου σωστά αυτή τη φορά. Τότε ίσως κάποιος σε βοηθήσει...

Τέλος, να συμπεριλάβεις μοντέλα επεξεργαστών και μητρικής που χρησιμοποιείς. Επεξεργαστή με 768 "καργιά" (καρφιά πρέπει να εννοείς - κοινώς pins) δεν νομίζω ότι υπάρχει!

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο αυτα που εγραψε ο απο πανω πολυ σωστα..

εγω θα βγω και off topic..

ρε φιλαρακι ..ειναι eNdless passion και οχι eMdless passion

ελεος δηλαδη..καλα και δολοφονησες τον γραπτο λογο...

..ο αγγλικος γραπτος λογος (και ο θρυλος μαζι - λολ ) τι φταει?

1.) Ξαναγραψε σωστα και ορθογραφικα οπως πρεπει (πχ ΝΑΜΕ ΠΑΛΙ, δεν παιζει ..γιατι ειναι ΝΑΜΑΙ ΠΑΛΙ) το προβλημα μπας και καταλαβουμε τιποτα.

2.)Διορθωσε την αγγλικη υπογραφη γιατι σε μια τελικη ..πυροβολας και τον Θρυλο (και δεν λεει)..

3.)Με 5 posts ..που παει το "ναμαι παλι?" οεο?

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει...μην το αποπαιρνεται το παιδι μπορει να ειναι πιτσιρικας...:)

Aυτο που χρειαζομαστε για να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε ειναι...

1. Το ακριβες μοντελο της μητρικης (το γραφει επανω στην μητρικη)

2. Τι επεξεργαστες εχεις (το γραφουν επανω οι επεξεργαστες)

3. Και αν ειναι δυνατον το μοντελο απο τις μνημες και ποσα στικακια εχεις (πρεπει να υπαρχει καποιο ταμπελακι επανω στις μνημες)

4. Το μοντελο της καρτας γραφικων

Δωσε μας αυτα που σου ειπα και θα κανουμε οτι μπορουμε για να σε βοηθησουμε.:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ποπο μπαμπινιοτιδες και κακο!!!! λολ. χαλαρα. Αφιερωθικα στην δουλεια με αποτελεσμα να μην μπορεσω να ασχοληθω, ειναι και που τα φορυμ ειναι καπως στο να σου απαντησει καποιος (εννοω οτι περιμενεις ωρες μπορει και μερα για απαντηση) λοιπον οι επεξεργαστες που ανεφερα τους εβαλα με ολο το παλιο hardware που εχω κ τελος. (στο μουσειο δλδ)

Ενταξει...μην το αποπαιρνεται το παιδι μπορει να ειναι πιτσιρικας...:)

Aυτο που χρειαζομαστε για να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε ειναι...

1. Το ακριβες μοντελο της μητρικης (το γραφει επανω στην μητρικη)

2. Τι επεξεργαστες εχεις (το γραφουν επανω οι επεξεργαστες)

3. Και αν ειναι δυνατον το μοντελο απο τις μνημες και ποσα στικακια εχεις (πρεπει να υπαρχει καποιο ταμπελακι επανω στις μνημες)

4. Το μοντελο της καρτας γραφικων

Δωσε μας αυτα που σου ειπα και θα κανουμε οτι μπορουμε για να σε βοηθησουμε.:)

stealth

αντρα μου ειμαι 33 αλλα οταν εχεις ενα προβλημα δεν νομιζω να σε ενδιαφερει και τοσο η εικονα του κειμενου, απλα ηθελα να πω παρα πολλα και στην προσπαθεια να τα πω ολα τα εκανα κ***ς τεσπα

popay7 added 2 Minutes and 11 Seconds later...

ΑΑ και pleaseeee αυτο το endless passion na διορθωθει γινεται ? (δεν εχω χρονο!!!!!!!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.