Jump to content



BSOD και restart


xxvasilakosxx

Recommended Posts

Έτσι στα ξαφνικά κάποιες φορές το pc μου βγάζει μπλε οθόνη και κάνει restart, μετά μόλις μπώ στα windows μου βγάζει το εξής μήνυμα :

Υπογραφή προβλήματος:

Όνομα συμβάντος προβλήματος: BlueScreen

Έκδοση λειτουργικού συστήματος: 6.1.7600.2.0.0.256.1

Αναγνωριστικό τοπικών ρυθμίσεων: 1033

Πρόσθετες πληροφορίες για το πρόβλημα:

BCCode: a

BCP1: FFFFFA0004836218

BCP2: 0000000000000002

BCP3: 0000000000000000

BCP4: FFFFF80002EBC8EB

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 256_1

Αρχεία για την περιγραφή του προβλήματος:

C:\Windows\Minidump\050910-20514-01.dmp

C:\Users\vasilaros\AppData\Local\Temp\WER-29858-0.sysdata.xml

Ανάγνωση της δήλωσής μας προστασίας προσωπικών δεδομένων ενώ είστε συνδεδεμένοι:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0408

Εάν η ηλεκτρονική δήλωση απορρήτου δεν είναι διαθέσιμη, διαβάστε τη δήλωση απορρήτου χωρίς σύνδεση:

C:\Windows\system32\el-GR\erofflps.txt

μια βοήθεια plz :100:

Link to comment
Share on other sites

κανεις updates στα windows??Ποια εχεις??λογικα τα 7αρια ε?για μενα θελουν κλειδωμα τα update μετα τις πρωτες μερες του φορματ!!!την εχω πατησει πολλες φορες και μετα γυρναω το συστημα πισω.....το ιδιο μπορεις να κανεις και εσυ αν εχει λιγο καιρο που σου συμπεριφερεται ετσι!!!μπορει την ωρα που εκανε update να το διεκοψες!!!

Link to comment
Share on other sites

τα έχω κάνει τα updates :p ναι τα 7 έχω τα 64bita , θα τα απενεργοποιήσω αν και έκανα format πριν κάτι μήνες. Πιο παλιά έκανε το ίδιο όταν επαιζα ένα game , τώρα όποτε του έρθει. είναι πολύ σπαστικό!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.