Jump to content



Αλλαγή κάρτας γραφικών


LosRe

Recommended Posts

Εδω και 3 μέρες όποτε άνοιγα το PC μου έβγαζε περίεργα τετραγωνάκια στην οθόνη και δεν εμπαινε καν στα windows βγάζοντας μπλε οθόνη.

Μετά από πολλές αλλαγές βρήκα πως αυτή είναι το πρόβλημα. Λεφτά αυτό τον καιρό δεν υπάρχουν οπότε ζητάω το εξής:

Η τωρινή κάρτα μου είναι 8800GT 512. Ποιά μου προτείνετε όσο πιο φτηνή γίνεται αλλα με τουλάχιστον ισάξιες επιδόσεις με αυτήν? Η κάρτα θέλω να είναι nvidia. Να σημειώσω πως παίζω σε Full HD ανάλυση.

Περιμένω προτάσεις :)

Link to comment
Share on other sites

σειρα 4 καινούρια θα εχεις μεγάλες διαφορες οσο αναφορά ειδικά το direct x 11 και fps......

υ.γ καλή και φτηνή δεν γίνεται φιλε μου λιγο δύσκολο η πήγαινε και πάρε μια απο το stock του Πλαισίου......

Link to comment
Share on other sites

TONY φίλε μου δεν είπα ότι θέλω φτηνή αλλά όσο πιο φτηνή γίνεται.

Στο κάτω κάτω πάνε σχεδόν 3 χρόνια από την κυκλοφορία της 8800GT, δεν μπορώ να πιστέψω πως πλέον δεν μπορώ να πάρω μια έστω ισάξιά της με καμία κατοστάρα ευρώ.

Για την GTS250 τι λέτε? Μου είπαν ότι έχουν παρόμοιες επιδόσεις. Pokemon ευχαριστώ για τις προτάσεις σου αλλά η μία ξεφεύγει σε ευρώ ενώ η δεύτερη είναι ΑΤΙ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.