Jump to content



Προτάσεις για 24άρα


bfc_xxx

Recommended Posts

Θα προτιμούσα μια 24άρα eizo με SPVA που είναι με εσωτερικά από coloredge παρά μια 30'. Τις 30' δεν τις προτείνω λόγω input lag.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει η U3011? Αμα ειναι να δώσεις τοσα λεφτά γιατί να μη πάρεις το καινούριο μοντέλο?

Τελίκα εγώ περιμένω γιατι προς το παρόν η msystems δίνει την U2410 μόνο μαζί με εκτυπωτή σα πακέτο στα 500€. Θα τον έπαιρνα τον εκτυπωτή αλλά με τα ταχυδρομικά θα τον πληρώσω χρυσό. Βασικά αυτές οι προσφορές μου θυμίζουν λίγο μπακάλικο. Που θα πάει θα την κόψουν την προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει η U3011? Αμα ειναι να δώσεις τοσα λεφτά γιατί να μη πάρεις το καινούριο μοντέλο?

Τελίκα εγώ περιμένω γιατι προς το παρόν η msystems δίνει την U2410 μόνο μαζί με εκτυπωτή σα πακέτο στα 500€. Θα τον έπαιρνα τον εκτυπωτή αλλά με τα ταχυδρομικά θα τον πληρώσω χρυσό. Βασικά αυτές οι προσφορές μου θυμίζουν λίγο μπακάλικο. Που θα πάει θα την κόψουν την προσφορά.

H U3011 αυτή τη στιγμή υπάρχει μόνο στο Αμερικάνικο site και τιμάται 1.500$, οπότε να υποθέσω όταν θα φτάσει εδώ να έχει την ίδια τιμή περίπου σε ευρώ; Πάντως ούτε στο Αγγλικό υπάρχει η 3011. Το σίγουρο είναι πως θα περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα τη Samsung BX2431.

Πολύ λεπτή με όμορφο πλαίσιο. Αρκετές ρυθμίσεις και για τη δουλειά που τη θέλω DIVX και DVB μου έκατσε μια χαρά στα 265€ με δωρεάν έξοδα αποστολής.

Επιπλέον έχει μία είσοδο DSUB και δύο HDMI. Δεν έχει DVI αλλά στη συσκευασία συμεριλαμβάνεται ένα καλώδιο DVI-HDMI σε περίπτωση που θέλεις να τη συνδέσεις σε κάρτα γραφικών με DVI και έτσι σώζεται η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.