Jump to content



Aναβαθμιζει Bios και προβλημα στον ηχο......


Recommended Posts

Γεια χαρα,εχω τη sabertooth 55i ειχα το bios 1807 και το αναβαθμισα στο 2003 χωρις να υπαρχει καποιο προβλημα,δηλαδη πιο πολυ το εκανα απο περιεργεια γιατι η καινουργια εκδοση βελτιωνει καποια αλλα πραγματα,με το που εβαλα ομως την καινουργια εκδοση δεν εχω ηχο,δεν υπακουει το software με το hardware,η καρτα ηχου ειναι ενσωματωμενη δυστυχως,τι μπορω να κανω??? υπαρχει περιπτωση να γυρισω στην προηγουμενη εκδοση??? πως μπορω να διορθωσω τον ηχο,υπαρχει καποια επιλογη στο bios,δεν βρηκα κατι σχετικο............

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμιση ηθελα να γραψω τελος παντων,δεν εχει νεοτερη εκδοση η καρτα ηχου,αυτο ειναι το πιο τραγικο,οταν ξαναεγκαθιστω τo flash rom του bios και κανω restart εχει ηχο,εαν ξανακανω restart η το κλεισω τοτε δεν εχω ηχο,λοιπον εκανα μεγαλη βλακεια το ξερω,δεν επρεπε να το πειραξω καθολου........

Υπαρχει καποιο προγραμμα που κανει υποβαθμιση για asus???? παιζει κατι τετοιο? εαν βαλω το dvd της μητρικης κατα την εκινηση μπορει να διορθωσει το bios? εμφανιζει ενα μενου......τι να κανω???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.