Jump to content



ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΥΞΗΣ


michel

Recommended Posts

Παιδια,εχω παρει τελικα το toshiba satellite c 660-13r c 925 ,15,4",και ψαχνω μια βαση ψυξης,μιας και η ζεστη εκανε την εμφανιση της,για τα καλα...

βρηκα αυτοhttp://www.multirama.gr/products/product?pid=0540005&catid=010304,στο μουλτιραμα,και θα ηθελα μια γνωμη,παρακαλω....εδω λεει οτι ειναι για υπολογιστες 15",θα εχει καλη εφαρμογη στον δικο μου??

Link to comment
Share on other sites

αδερφέ καλό φαίνεται...εγω όταν είχα παρει το laptop μου πήρα και βάση γιατί ήταν και ο μοναδικός υπολογιστής που είχα και ήθελα να τον προστατέψω...επειδή όμως ήθελα να πηγαίνει το λαπτοπ απο το γραφείο στον καναπέ και μετά στο κρεβάτι και τουμπαλιν το παράτησα είναι η αλήθεια. Πάντως όσο ασχολήθηκα για να δω αλλαγή στην θερμοκρασία δεν παρατήρησα τίποτα διαφορετικό...απλά για ψυχολογικούς λόγους το χρησιμοποιούσα κάθε φορα που είχα το λαπτοπ στο γραφείο. Τώρα απο κει και πέρα η δικιά μου ιστορία με το λαπτοπ μου και την ψύκτρα κλείνει τα 3 χρόνια σε 2 μήνες...οπότε τα δεδομένα να έχουν αλλάξει απο τότε και να βγαίνει κάποιο αποτέλεσμα με τέτοιου είδους ψύκτρες...καλή σου επιτυχία στην αγορά σου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.