Jump to content



helppppppppppp


ksenia

Recommended Posts

καλως ηρθες στο lab!

λοιπον πρεπει να χρησημοποιεις το pctv ε?

κοιτα τι θα κανεις! αφου το συνδεσεις και ανοιξεις το προγραμα,

τηλεκοντολ εχεις ε?, θα πατησεις το 0(AV) μεχρι να δειξει την ενδειξη

S-VIDEO και θα εισαι μια χαρα!

αν δεν εχεις τηλεκοντρολ κανε την επιλογη ετσι οπως θα δεις στην εικονα!

prog6ml.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Καλως ηλθες....καλη αρχη εκανες! λολ

-Γραφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ

-Διορθωσε τον τιτλο σου με κατι που να προσδιοριζει καλυτερα το προβλημα σου

Φανη πιστευω πως μας εδωσε να καταλαβουμε τι θελει η κοπελα

οταν διαβασαμε το post της!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bobi Rhoads

Φανη πιστευω πως μας εδωσε να καταλαβουμε τι θελει η κοπελα

οταν διαβασαμε το post της!

Χεχε Μπαμπη αν διαβασες καλα, ειπα για τον ΤΙΤΛΟ! Αν θες ριξε μια ματια κ στους κανονες κ την ιστορια του μικρου Γιαννακη κλπ κ θα δεις οτι το να βαζουμε τιτλο "HELPPPP", "ΘΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ", "ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ" κλπ οχι μονο δεν βοηθαει, αλλα ισως ο αλλος δεν μπει καν στον κοπο να ανοιξει κ να διαβασει το προβλημα..

Φιλικα ολα τα παραπανω εεεε!!

EDIT: Αν θες ριξε μια ματια εδω, για να δεις πως δεν γινομαι "κακος" αλλα ετσι πρεπει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Χεχε Μπαμπη αν διαβασες καλα, ειπα για τον ΤΙΤΛΟ! Αν θες ριξε μια ματια κ στους κανονες κ την ιστορια του μικρου Γιαννακη κλπ κ θα δεις οτι το να βαζουμε τιτλο "HELPPPP", "ΘΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ", "ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ" κλπ οχι μονο δεν βοηθαει, αλλα ισως ο αλλος δεν μπει καν στον κοπο να ανοιξει κ να διαβασει το προβλημα..

Φιλικα ολα τα παραπανω εεεε!!

EDIT: Αν θες ριξε μια ματια εδω, για να δεις πως δεν γινομαι "κακος" αλλα ετσι πρεπει...

OK! δεν πειραζει! η αληθεια ειναι οτι ο τιτλος δεν ειναι και πολυ κατατοπιστικος!

αλλα σου κινει την περιεργεια να διαβασεις το θεμα!:D

Link to comment
Share on other sites

εχω χρησιμοποιησει πολλα προγραμματα πχ,power vcr αλλα κ το δικο του το pc vision αλλα το μονο που κανει οταν παταω s-video ειναι να μου δειχνει μια μπλε οθονη εκτος αυτων οποιο προγραμμα κ να ανοιξω μου κανει σφαλμα τι αλλο να κανω;;;;

καποιος μου ειπε οτι αν ειναι παλιο το βιντεο μου δεν θα κανω δουλεια ειναι αληθεια;

το βιντεο μου ειναι phillips κ το εχω παρει γυρω στα 6 χρονια κ εχει μονο 2 υποδοχες για scart.

bobi αυτο που μου λες το εχω κανει ηδη αλλα τιποτα μπλε οθονη μηπως χρειαζεται κ καποιο αλλο καλωδιο;

Link to comment
Share on other sites

Ξενια αυτο που λες οτι σου κανει σφαλμα οταν εισαι στην μπλε οθονη

,δηλαδη στην επιλογη S-Video, στο κανει μονο οταν εχεις το video συνδεμενο?

οταν δεν το εχεις συνδεμενο δεν στο κανει?

γενικα μην χρησημοποιεις πολλα προγραματα! και εγω παλιοτερα το εψαχνα αρκετα

αλλα κατεληξα οτι το pctv vision ειναι παραπολυ καλο!

βγαλε οτι αλλο εχεις, βγαλε και το pctv vision και ξαναβαλτω μηπως και εχει κανενα προβλημα και δοκιμασε!

εδω εμαστε και περιμενουμε να ακουσουμε τι θα γινει! OK?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.