Jump to content



AllInOne 5.1 με ΒR+αναπαραγωγή από usb : mkv 1080p/DTS/εξωτ. υποτ.μέχρι 250


Recommended Posts

Καλησπέρες.

Σε περίπτωση που κάποιος εχει ιδέα από ήχο αφήνω αυτό εδώ. Κάθε βοήθεια παίδες δεκτή

Το ανωτέρω είναι για φίλο που δεν έχει απαιτήσεις από το μηχάνημά του σε επίπεδο ήχου. Μια χαρά χαρούμενος είναι και με τα ηχεία της τηλεόρασης(μη σας πω και του φορητού!). Μιας και θα συμβιώνει όμως πλέον και μιας και που πήρε καλή τηλεόραση, είπε να πάρει και ένα All In One.

5.1 θα είναι , και οι βασικές επιθυμίες είναι

-να αναπαράγονται τα πάντα από usb (Όλα τα mkv ανεξαρτήτως bitrate, όλα τα sound streams -και το DTS-)

-να έχει BR, αν και δεν ξέρω αν θα το χρησιμοποιήσει.

-αν γίνεται πίσω ασύρματα (δεν είναι απαραίτητα, μιας και ήδη υπάρχει η εγκαταστάση να κρυφτούν τα καλώδια)

ΜΑΧ 250 ευραίους...

Κάθε άποψη και πρόταση σεβαστή.

Μέχρι τώρα από τα λίγα που κοίταξα έχω βρει αυτό

http://www.skroutz.gr/s/3274580/Sony-BDV-E2100.html

Αλλά αν υπάρχουν και άλλα αντίστοιχα που μπορώ να κοιτάξω μου λέτε.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κοιτάω και εγώ κάτι αντίστοιχο, αλλά όχι τόσο με έμφαση στο να παίζει από USB αλλά να υποστηρίζει σωστά όλα τα σύγχρονα φορμάτ ήχου (Dolby True κλπ).

Παίζουν κάποιες καλές προτάσεις μέχρι 250€ στο eshop εδώ: http://www.e-shop.gr/search_main.phtml?table=PER&category=HOME+CINEMA&category2=%CF%CB%CF%CA%CB%C7%D1%D9%CC%C5%CD%C5%D3+%CB%D5%D3%C5%C9%D3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.