Jump to content



νεα καρτα ηχου γιατι οταν εβαλα τιν asus xonar stx


Recommended Posts

Γεια σας πριν 1 χρονο ειχα παρει τιν asus xonar stx και tin patisa γιατι αυτι η καρτα ειτανε μονο για ακουστικα και οχι για 5.1 ηχεια που εχω

τωρα ειμε αναμεσα σε 2 καρτες ηχου και θελω να μου πειτε για να μην τιν χαναπαθω

να μου πειτε πια εινε η καλυτερ稴;;;; τιν θελω και για μουσικι και παιχνιδια και ταινιες

ειμε αναμεσα

CREATIVE SOUND BLASTER ZXR PCI-E και στην ASUS XONAR ESSENCE ST

το θεμα εινε θα εχω παλι προβληματα γιατι οταν πηρα τιν stx δεν ειτανε σιμβατι και επισης μου ειχανε πει οτι μονο για ακουστικα ειτανε...... και τοτε εδοσα 195 ευρο.....

οποτε πια να παρω;;; θελω να εινε σιμβατι με τιν asus z87 deluxe που εχω και με τα logitek 5,1 hxeia που εχω

θελω να μου πειτε κατι γιατι η asus stx που ειχα παει τοτε δεν ειτανε σιμβατι με τα 5.1;;;;

και γιαιτι τοτε η καρτα τοτε ειχανε πει οτι ειτανε μονο για ακουστικα;;;;;

θελω να μου προτεινετε μια παρα πολυ καλι καρτα ηχου απλα να μιν χαναπαθω τα ιδια οταν τιν επαθα με τιν asus xonar stx.....

εχω τα ηχεια

Logitech Surround Sound Speakers Z506

οποτε τι μου προτεινετε asus h creative΄΄΄΄;;;;;;;;

απλα θελω να ιπαρχει συμβατοτιτα με τα ηχεια που εχω ομος

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.