Jump to content



6800ultra 512mb ποτε;


def

Recommended Posts

παντως εδω στην ελλαδα ειμαστε πολυ πισω ρε παιδια απο ποικιλια και ποσοτητα για υποσηστηματα διαβαζα το δημοσιευμα για 512mb και λεω ποτε θα την δουμε εδω; σε κανενα χρονο και αν................................

Link to comment
Share on other sites

Οχι συντομα στην Ελλαδα παντως

Βρες πρωτα τα λεφτα :D

Θα κανει γυρω στα 700 Ε μαζι με το ΦΠΑ (γκουχχχχχ) :...:

Καλα μεχρι να ερθει

η ΑΤΙ θα εχει ετοιμο προς αγορα το R520 (X900XT ?) και η nvidia to Νv 47 ( Geforce 6900 )

Oποτε καληνυχτα

παρε κατι απο οτι κυκλοφορει απο τωρα αμα βιαζεσαι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Χθες, στις 15:39]

παντως εδω στην ελλαδα ειμαστε πολυ πισω ρε παιδια απο ποικιλια και ποσοτητα διαβαζα το δημοσιευμα για 512mb για υποσηστηματα και λεω ποτε θα την δουμε εδω; σε κανενα χρονο και αν................................

αληθεια γιατι δεν ποσταρες σε κεινο το θεμα?????

δεν στο λεμε για να στην πουμε.....απλα κανεις πιο δυσκολη την αναζητηση σε καποιον που ψαχνει το συγκεκριμενο θεμα........αντι για 1 αποτελεσμα στην λιστα αναζητησης θα πεταγονται 10(οποιο θεμα και αν ειναι αυτο)

επομενη ερωτηση........μια 256αρα καρτα ΔΕΝ σε καλυπτει?????:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 01:31]

αληθεια γιατι δεν ποσταρες σε κεινο το θεμα?????

δεν στο λεμε για να στην πουμε.....απλα κανεις πιο δυσκολη την αναζητηση σε καποιον που ψαχνει το συγκεκριμενο θεμα........αντι για 1 αποτελεσμα στην λιστα αναζητησης θα πεταγονται 10(οποιο θεμα και αν ειναι αυτο)

επομενη ερωτηση........μια 256αρα καρτα ΔΕΝ σε καλυπτει?????:blink:

Οχι θελει το καλυτερο

το μονο που χρειαζεται ειναι να εχεις Πλουσιο μπαμπα για να σου κανει τα χατηρια η ισως μια καλη δουλεια..............ενταξει δικαιωμα του

Το μονο παιχνιδι που εκμεταλευεται τα 512 μνημη ειναι το DOOM3 αυτην την στιγμη

αλλα ενταξει μερικοι θελουν το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ακομα και αμα αυτο δεν ειναι και τοσο χρησιμο, εφοσον εχουν τα χρηματα και την οικονομικη ανεση πιθανων..Ο λεγομενος Καταναλωτισμος

Τελοσπαντων Θα αργησει σχετικα να ερθει στην Ελληνικη αγορα αλλα και οταν ερθει θα βγαινουν πιστευω καινουργιες καλυτερες λυσεις με καινουργια VPU οποτε....

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν με πιστευτε.δικαιωμα σας παιδια,εγω οταν θα ειμαι ετοιμος θα το ποσταρω για βγειτε απο την αμφιβολεια.και παλι αν δεν με πιστευτε ειμαι διαθεσιμος να σας δωσω το τηλ

του μαγαζιου απο οπου τα πηρα ειμαι απο το κιλκις και δυστηχος δεν εχω την δυνατοτιτα

να ειμαι στην Αθηνα για να τα δειτε απο κοντα. οσο για ταχρηματα εδωσα 600 για την καρτα δεν θα κολονα να δωσω αλλα 100 για να επαιρνα την512mb

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 12:02]

μαλλον δεν με πιστευτε.δικαιωμα σας παιδια,εγω οταν θα ειμαι ετοιμος θα το ποσταρω για βγειτε απο την αμφιβολεια.και παλι αν δεν με πιστευτε ειμαι διαθεσιμος να σας δωσω το τηλ

του μαγαζιου απο οπου τα πηρα ειμαι απο το κιλκις και δυστηχος δεν εχω την δυνατοτιτα

να ειμαι στην Αθηνα για να τα δειτε απο κοντα. οσο για ταχρηματα εδωσα 600 για την καρτα δεν θα κολονα να δωσω αλλα 100 για να επαιρνα την512mb

Την 6800U 256 πηρες ??

Μεγια

Μην ανησυχεις για την 512 δεν εχει διαφορα με την 256 οσο αφορα τις επιδοσεις

Εξαλλου το μονο παιχνιδι που υποστηριζει 512 mem ειναι το Doom3 αλλα και παλι δεν ειναι και τιποτα το σπουδαιο

Εδω στα περισσοτερα παιχνιδια αμα εχεις 64 μνημη η αντε 128 στην καρτα σου εισαι ενταξει και με το παραπανω

Εξαιτιας του συναγωνισμου (ΑΤΙ vs Νvιδια) εχουμε συνεχεια καινουργια προιοντα

ηδη απο Μαιο αναμενεται τοσο το "Χ900ΧΤ"(πιθανο ονομα) απο την ΑΤΙ οσο και το "Geforce 6900"(πιθανο ονομα) απο την Νvidia που θα αξιοποιουν καλυτερα την 512 μνημη για τα παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.