Jump to content



Netmod και Suse 9.1


JiMeS

Recommended Posts

Πρόσφατα ετά από ένα format έβαλα τα suse 9.1.Στην προσπάθεια μου να κάνω μια σύνδεση στο net χάθηκα!!Παρόλο που μου εντοπίζει το netmod δεν μπορώ με τίποτα να σύνδεθω.Μήπως φτάει κάποια ρύθμιση που ξεχνάω?Το netmod το βρίσκει στο /dev/ttyACM0 από το yast.Παρόλα αυτά το kppp λεέι πως δεν βρίσκει το netmod και δεν με αφήνει να μπω.Παίδες i need help!!Βοηθήστε με μπας και πετάξω χαρταετό αύριο και δεν μείνω όλη μέρα στο pc:P ’ντε και αν καταφέρω να μπω στο net νομίζω πως εκτώς από τα games δεν θα ξαναχρειαστεί να μπώ στα windows;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer

Αν ψάξεις λίγο έχεις αναφερθεί πολλάκις αλλά ρίξε μια ματιά στο www.hellug.gr στο linux greek users. Με ένα σύντομο search στη λίστα καθάρισες

Αν εννοείς ενα άλλο thread που είχα κάνει το θυμάμαι αλλά έλα που κανείς δεν μου είχε λύσει την απορία!Τέσπα thanx!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.