Jump to content



PS2 OPEN


sebastian

Recommended Posts

Απ οτι μπορω να καταλαβω δεν το εχεις ξανακανει αλλη φορα και θα σου

προτεινα λοιπον να εισαι Παρα πολυ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ διοτι μπορεις να

κανεις μεγαλη ζημια στο PS2 σου...Αν δε λυπασαι 30 θα σου ελεγα να το πας

σε καποιο ειδικο για να εισαι Ο.Κ!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδιά αλλά ποιό το πρόβλημα και πρέπει να είναι τόσο προσεκτικός και θα κάνει ζημιά κ.τ.λ. Εγώ προσωπικά όταν ανοίγω κάτι το ανοίγω ναι μεν προσεκτικά αλλά συμπεριφέρομαι σα να ανοίγω PC. Όλα τα ίδια είναι. Το μόνο που φοβάμαι όταν ανοίγω κάτι τέτοια πράγματα είναι μην καταλάθος σπάσω τπτ (μου έχει συμβεί) ή μην είναι δύσκολο να το ξαναμοντάρω οπότε βαριέμαι και το παρατάω... Προχώρα άνετος φίλε αν και πιστεύω με ένα καλό καθαριστικό CD κάνεις πιο εύκολα τη δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

Ε; Για δώσε λεπτομέριες; Πώς έγινε αυτό; Είπαμε άνετος αλλά όχι και κάνω ό,τι μου κατέβει... Απλά ενωώ να μην φοβάται το παιδί οτι αν ανοίξει το μηχάνημα χάλασε όπως πιστεύουν όσοι δεν ασχολούνται καθόλου με PC...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φυσικά και το ξέρω και ενωείται... Βασικά δεν ξέρω συγκεκριμένα για το PS2 αλλά η πλειονότητα τέτοιων συσκευών έχει κάποια ταινία για την εγγύηση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 23:21]

Αυτό φυσικά και το ξέρω και ενωείται... Βασικά δεν ξέρω συγκεκριμένα για το PS2 αλλά η πλειονότητα τέτοιων συσκευών έχει κάποια ταινία για την εγγύηση...

Δεν την έχεις δει ποτέ την ταινία?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87 [Σήμερα, στις 23:55]

Mα όπως και να το ανοίξεις η ταινία δεν "σπάει" και λεει void παντού?

Εννοώ αν το τραβήξεις απότομα αν δεν ανοίγει,ή το ανοίξεις στα 2 κομμάτια κατάλαβαις τι εννοώ:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Το Ps2 αυτό πουλήθηκε πριν αρκετούς μήνες... Πάντως με αρκετά μεγάλη ευκολία το άνοιξα... αν έχεις ανοίξει "πράμα" στην ζωή σου μπόλικο σου φένετε παιχνιδάκι... απλά πρέπει να προσέχεις κατι καλοδιοτενίες που κρατάνε την Mobo του και σινδέουν το drive και το psu του... Αυτή η δομή με τετράγωνη πλακέτα είναι στα μοντέλα scph-30004 και scph- 35000 στα μετέπειτα scph-37000 scph-3900X scph-50004 διαφέρει και η mobo είναι μακρόστενη και πιάνει σχεδόν όλη την κάτω επιφάνεια... δέν ξέρω και με τρομερές λεπτομέριες να σας πώ... και μπορεί να κάνω και λίγο λάθος στις εκδόσεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.