Jump to content



Αγορά κάρτας γραφικών για Overwatch


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια θα ηθελα να αγορασω μια καινουργια μετρια καρτα γραφικων για να μπορω να ακουμπαω λιγο τα καινουργια παιχνιδια εστω και σε low η medium γραφικα :p Κατα κύριο λογο αυτη την περιοδο θελω να παιζω overwatch..Εχετε καποια καλη καρτουλα να μου προτεινετε μεχρι 100 ευρω ? Το υπολοιπο pc εχει 500αρι τροφοδοτικο, cpu core 2 quad q8400,6gb ram,500αρι τροφοδοτικο και μητρικη p5p43td pro asus. Ευχαριστω εκ των προτερων :)

P.s Κατα προτίμηση θα ηθελα nvidia και οχι amd γιατι την εχω ξαναπαθει με amd και ετρεχα :p Υπαρχει κ επιλογη αγοράς μεταχειρισμένης καρτας

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, peri1992 said:

 

P.s Κατα προτίμηση θα ηθελα nvidia και οχι amd γιατι την εχω ξαναπαθει με amd και ετρεχα :p Υπαρχει κ επιλογη αγοράς μεταχειρισμένης καρτας

Μαλιστα. Παρε μια 750 μεταχειρισμενη, δεν ειναι για πολλα πολλα ο υπολογιστης που εχεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οτι σου εγραψε ο locodice... μεχρι 750 το πολυ... μετα θα εχεις θεμα με bottleneck.

πριν 29 λεπτά, το μέλος CarlitoGR έγραψε:

Φιλε ειμαστε στην ιδια φαση...εγω θα παω για την 1060 η την 480.Τωρα αν ηθελα καρτα με 100 ευρω θα έπαιρνα η μια 680 η μια 770 μτχ

Σε core 2 quad θα βαλεις  gtx1060 ή rx480 ?  :hehe::hehe::hehe:

Τσαμπα λεφτα φιλε εκτος και αν εχεις σκοπο να να φτιαξεις  νεο μηχανημα.

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι κ εγω για αγορα καρτουλας (1060 θα καταληξω)αλλα προς χριστουγεννα να πεσουν οι τιμες  ποια θα προτεινατε μεταξυ ολων τον 1060 (msi,evga,giga,asus) και ποια εκδοση με το σκεπτικο να το κλοκαρω εννοειτε ? αγορα θα γινει απο skroutz  απο θεμα χρηματων δν υπαρχει ουτως η αλλος θα πεσουν και αλλο οι τιμες

Έγινε επεξεργασία από INFLAMESGOHAN
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος sped25 έγραψε:

Εννοείτε δεν υπαρχή λόγος για κενουρια  και με gtx 760 gtx 770 r9 270 r9 280 το τρέχει άνετα  στα 1080p/60fps to overwatch.

 

Βλέποντας τις απαιτήσεις του παιχνιδιού, μάλλον με 100€ είναι καλύτερη η λύση της μεταχειρισμένης κάρτας. Καινούρια κάρτα σε αυτά τα λεφτά ίσα που πιάνει τις ελάχιστες απαιτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.