Jump to content



Επιστροφη microSD


Recommended Posts

Ειχα παρει καρτουλα 64 που χαλασε και διαβαζω η συγκεκριμενη εχει 10 χρονια εγγυηση, αλλα δε βρισκω την αποδειξη της και δε νομιζω να φαινεται και στη καρτελα μου η αγορα αυτη. Υπαρχει καποιος τροπος να παρω επιστροφη, η παει στραφη εγγυηση και αναγκαστικα αγοραζω νεα καρτα

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην φαίνεται στην καρτέλα σου; Πήγες με μετρητά στο ταμείο; 

Επίσης από μπακάλικο την πήρες; Δεν είχε μηχανογράφηση το μαγαζί να φανεί πότε την πούλησε; 

Ψάξε το λιγάκι... δεν έχεις τίποτα να χάσεις... εκτός αν προτιμάς απλά να χαλάσεις χρήμα να πάρεις άλλη... 

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να την ειχα παρει ανωνυμα με μετρητα χωρις στοιχεια γιατι ηταν σκρουτζομαγαζο.  Ενα τηλεφωνο θα το κανω στο μαγαζι αλλα τι στοιχεια πρεπει να χω; Ουτε τη συσκευασια βρισκω που χει το barcode. Δε ξερω αν ο σειριακος της καρτας τους λεει κατι

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα κατι sdfix εφαρμογες απο κινητο, εκανα και κατι chkdsk /r απο windows και δε καταφερνα να κανω τπτ. Τελικα τη χτυπησα κατα λαθος πολλες φορες με ενα σφυρακι και νομιζω εσπασε. Βεβαια την ενωσα καπως αλλα δε ξερω αν θα τη δεχτουν τωρα

 

IMG_1716.JPGIMG_1717.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το σφυρακι τι ακριβώς θα έκανε ??? Θα την έκανε να πάρει μπρος??
Τεσπα... Πρώτη το βλέπω αυτό...
Λοιπόν μπορείς να μιλήσεις με την εταιρεία που φτιάχνει την κάρτα, πχ Kingston...
Έτσι έκανα εγώ, με ένα usb 3 που κάηκε και μέσω mail, και μιας φώτο, χωρίς πρόβλημα και χώρις αναμονή, και χώρις κανένα έλεγχο, την είχα σπίτι μου σε 2 εβδομάδες. Το e-shop ήθελε, να την παω, να την δούνε, να δούν εάν έχει πρόβλημα, να τημ παραγγειλουν, και να πάω να την παρω γιατί θα με χρεωναν και μεταφορικά. Ότι να ναι...
Αλλά δεν το χτύπησα με σφυρί... ;-)
2 mail έστειλα και μου το αντικατεστησαν, αμέσως, χωρίς καμία χρέωση...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, μας έχουνε ψεκάζουν ; η απλά έχετε καταλάβει ότι έχουμε τις μαύρες μας και προσφέρετε το γέλωτα ; δεκτός βέβαια .
Μια ο jamesbond που θελει να πάει ειδικές δυνάμεις αλλά δε θελει γυμναστική και κάμψεις ,μια ο therock τώρα βαραγε με τη βαρια την κάρτα sd για να φτιαξει...
Ρε... τρολαρει κάποιος; εγώ γέλασα πάντως, δε με νοιάζει

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Το οτι ρωταει καποιος αν τρολλαρω μαλλον σημαινει οτι θελει να συνεχισω να τον τρολαρω. Αλλα ενταξει δεν ειμαι τοσο ασοβαρος, οποτε οποιος αναρωτιεται ναι προφανως και επειδη δεν εβγαλα ακρη την εσπασα με το σφυρι και της γαμ*** τη μανα. Παλι καλα τουλαχιστον που μαζι με μενα γλεντισαν και αλλοι

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.