Jump to content



Αλλαγή εταιρείας παροχής ηλεκτρισμού


xaris2335

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα του thelab.

Είμαι στην ΔΕΗ (Δεν Έχουμε Ηλεκτρισμό) το λέει άλλωστε το όνομα της ROTFLOL, το ερώτημα είναι με συμφέρει να αλλάξω εταιρεία;

Αν ναι ποια;

Εσείς ποιες χρησιμοποιείτε είστε ευχαριστημένοι;

βρήκα έναν οδηγό απο τη χε αξίζει να το χρησιμοποιήσω θα έχει αποτέλεσμα ή είναι διαφημιστικό τρίκ;

Link to comment
Share on other sites

1) ο οδηγός που παρέθεσα λέει ότι σου βρίσκει τον καλύτερο παροχέα ισχύει ή είναι μούφα;

2) Και κάτι άλλο τον λογαριασμό θα μπορώ να τον πληρώνω σε πρακτορεία οπαπ ή στην wind όπως έκανα και με τη ΔΕΗ;

3) Και με τα άλλα που έχει τι γίνεται τα πληρώνεις ερτ κτλ;

Έγινε επεξεργασία από xaris2335
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν εμπιστεύομαι άλλη εταιρεία ακόμα ,ειναι στα σπάργανα η ολη φάση .
Ειναι σαν την αρχή των παρωχων internet ,αν θυμάται κάνεις πέφτανε οι μικροαπατες σύννεφο ,σου λέγαμε τις χρεώσεις όπως τους βόλευε και εσύ μετα έβλεπες ενα λογαριασμό στο ταβάνι και αλλα τέτοια .
Επίσης η προηγούμενη φορα που υπήρξαν ιδιώτες στο ρεύμα ήταν καταστροφική και έφαγαν πολλά λεφτακια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κι αυτο σωστό .
Επιπλέον έχω μια αμυδρα εντύπωση οτι αυτή τη στιγμή πουλάνε στο κόστος ,έτσι και γραφτεί κοσμάκης ,θα πέσει μονομερής τροποποίηση .
Για καλο αυτοί δεν ειναι εδω περα πάντως ,αυτο το προαίσθημα έχω .

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει ο χρόνος αν είναι λαμόγια ή όντως θέλουν να επενδύσουν στον χώρο της ενέργειας.

πάντως αν κάποιος θέλει να μάθει λεπτομέρειες ας ρίξει μια ματιά στις τιμές απο το σάιτ της ραε.

Πάντως το άνοιγμα της αγοράς στον χώρο της ενέργειας μόνο θετικά μπορώ να το κρίνω, ωφελημένοι θα βγούμε όλοι.

Προς το παρόν μένω στη ΔΕΗ και παρακολουθώ το πως θα πάνε αυτές οι εταιρείες.

 

Σας ευχαριστώ όλους που απαντήσατε στο ερώτημα μου :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.