Jump to content



Multifunction για οικιακη χρηση


icy20

Recommended Posts

Ανοιγω θεμα για να μην κανιβαλισω καποιου αλλου. Λοιπον μαλλον ο 6500 officejet μου κατι εχει παθει και δεν εκτυπωνει το μαυρο (καθαρισα την κεφαλη οσο μπορουσα αλλα τωρα μου βγαζει print errors και ουτε εκτυπωνει οπως και πριν)

 

Ζητουμενα ειναι τα εξης:

-Σιγουρα ethernet

-Πολυμηχανημα (το φαξ μου χρειαζεται αλλα δεν θα πεθανω κιολας αν δεν εχει)

-Δεν με νοιαζει εγχρωμο η ασπρομαυρο (συνηθως ασπρομαυρα βγαζω)

-Οχι ιδιαιτερα πολλες εκτυπωσεις το μηνα.

-ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ σε μελανια/toner! (δεν βαζω ψευτικα)

 

Σκεφτομουν για monochrome laser αλλα εκτος του οτι εχουν αρκετα χρηματα (αν δεν βρεθει αλλη λυση θα αναγκαστω να τα δωσω), ειναι ογκωδη και δεν ξερω αν δικαιολογειται να παρω τοσο καλο μηχανημα για 100 εκτυπωσεις MAX το μηνα.

 

Αραγε αξιζει μακροχρονια να παρει καποιος laser αντι για inkjet με το γνωμονα οτι ναι μεν θα ειναι ακριβα τα toner αλλα θα κρατανε παραπανω?

 

Τις γνωμες σας παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανιζει κατι Γιαννη. Και χειροκίνητα που πηγα στα πολυμηχανηματα δεν βγαζει κατι. Στο σκρουτζ 189 το βλεπω

1 hour ago, YDinopoulos said:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τον πηρα τελικα απο crazy sundays στα 167. Το εστησα ολα κομπλε, μια ερωτηση μονο οποιος ξερει:

Εχει κανεις στο νου του κανενα προγραμμα για σκαναρισμα εγγραφων σε pdf αλλα με πολλαπλες σελιδες? Η ΗΡ ειχε δικο της και δουλευε πολυ καλα. Εδω το actkey ειναι λιγο για κλωτσιες. Μονες σελιδες μονο δινει. Εβαλα ενα αλλο εγω free το not another pdf scanner 2. Κανει αυτη τη δουλεια αλλα δεν μπορει να τραβηξει απο το feeder. Μονο απο το γυαλι. Any insight?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.