Jump to content



cd ISO's σε DVD


morph

Recommended Posts

Κοιτα. Αν θελεις απλα να τα βαλεις σαν αρχεια iso σε ενα DVD και μετα να το φορτώνεις ενα ενα με το Alcohol ή τα Deamon Tools είναι πολύ απλό. Αν όμως είναι 3 iso ενος παιχνιδιου π.χ. και θελεις να κανεις ενα λειτουργικό DVD, αλλάζει το πράγμα, και θέλει άλλη διαδικασία ανάλογα με το παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι παιχνιδιού, το 3d studio, είναι. Το πρώτο cd είναι το απαραίτητο για το install κ τα άλλα έχουν extra καλούδια. Απλώς θέλω να τα περάσω σε DVD για να μην έχω τα 3 cd. Για να μην υπάρξει πρόβλημμα, μπορώ να φτιάξω φακέλους (cd1, cd2, cd3). Αυτό που δεν ξέρω είναι τα περιεχόμενα των ΙSO αρχείων πώς να τα βάλω να φαίνονται κανονικά)

’λλο, είναι το fedora core 3 , που το κατέβασα σε cd iso για γρηγορότερα. Φαντάζομαι οτι το dvd θα πρέπει να κάνει ό,τι θα έκαναν κ τα cd ξεχωριστά. Θα πρέπει να είναι install DVD

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.