Jump to content



Seagate ή Samsung?


defiant

Recommended Posts

Βασικά εγώ είμαι ανάμεσα σε seagate και maxtor, 200 GB έκαστος!! Τι μου προτείνετε? ΑΠο τιμή που υπάρχει η καλύτερη?

Η ταχύτητα των δίσκων δεν θεωρώ ότι είναι τόσο σημαντικό όσο η αξιοπιστία!, Α!!!! μιλάμε για SATA πάντα!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από defiant [01-04-2005 11:57]

Τελικα πηρα Seagate 7200.7 160GB.Εφαγα μια φρικη και 2 μερες για να καταλαβω οτι δεν

μπορω να κανω ρεστορ το FAT image σε ΝΤFS partition που ειχα παρει με το Acronis true image.

Thx@all:T:

Στα Windows τι χωρητικότητα σου δείχνει για το δίσκο; Έχω αγοράσει και εγώ τον ίδιο και έχω καταφέρει να μου δείξει μέχρι 149GB. Θέλω να δω αν αυτό είναι το φυσιολογικό μεγεθος που πρέπει να δείχνει ή μήπως πρεπει να κάνω κάτι ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Διόνυσος

Στα Windows τι χωρητικότητα σου δείχνει για το δίσκο; Έχω αγοράσει και εγώ τον ίδιο και έχω καταφέρει να μου δείξει μέχρι 149GB. Θέλω να δω αν αυτό είναι το φυσιολογικό μεγεθος που πρέπει να δείχνει ή μήπως πρεπει να κάνω κάτι ακόμα.

νομίζω είναι το φυσιολογικό. Εμένα στο 200άρη, μου δείχνει 187

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.