Jump to content



βοηθεια πριν σκασει ολοκληρο!


phovos

Recommended Posts

Εχουμε νεοτερα!

Δε βρικα τροφοδοτικό αλλά μπορεσα να δοκιμασω τη VGA μου σε ενα άλλο pc...Αν και καθησα να παιξω πολυ ωρα δεν ειδα να κολλάει σε παιχνίδι!!

Ωραια λεω δε φταιει η καρτα γραφικων...Αφηνω την 6800 στο μηχανημα του παιδιου και βαζω στο δικό μου μια 5900ΧΤ...Βαζω παιχνιδι και περιμενω να κολλήσει οπως κανει παντα...Ελα ντε που δε κολλησε!!!!!!!!!!!:jump: :jump:

Παιρνω το πολυμετρο και το βαζω στη +12...Αντε γεια!!!Σε idle ειχε 15,5V και σε full load 15,01V....:banging: :banging:

Το ιδιο και η +5 , η οποία μου δίνει 6,5V....Ειναι λογικό να εχει τετοιες τασεις?[ΟΧΙ αλλά θελω επιβεβαιωση!!]

Να θυμησω ότι όσο φορουσε την 6800 ειχα 12,14 και 5,2V σε καθε γραμμη...

Τι γινεται ρε παιδια??Αλλάζω καρτα γραφικων και παιζει κανονικα, στα καπακια βλεπω κατι τρελες τασεις[λετε να εχει σχεση με το μπαμ που εκανε το πανελακι?]

Link to comment
Share on other sites

Αδερφια τελος τα πολυμετρα τελος το αγχος!!!

Η μητρική πεθανε ηρωικά σημερα το πρωι κατα τις 11 βλρπωντας Μενεγακη!...:bye: :bye: :bye:

Μαλλον η καινουργια που θα ερθει θα παει καρφι για πουλημα και αν παρω ξανα MSI να μου κοπει το χερι...:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.