Jump to content



Fortron κεφαλες εμπλεξα


Recommended Posts

Ηθελα ενα μικρο φορητο τροφοδοτικο για το Ultrabook μου και Πηρα ενα twinkle65 και εφαγα νηλα, γιατι ηρθε χωρις την κεφαλη που χρειαζομουν. Εστελνα μειλ στην FSP και δε νοιαζονται. Με ερευνα και φασαρια βρηκα οτι εχει μια κεφαλη U9 που περιλαμβανεται στα NB65 cec και NB90 cec τροφοδοτικα της. Τα παραγγειλα και τα 2, και ηρθαν με ολες τις κεφαλες που διαφημιζαν περα απο αυτη που θελω και μου κανει και τα επεστρεψα. Τωρα εχω παραμεινει με το twinklei Και η κεφαλη αφαντη

 

https://www.fsp-europe.com/twinkle-65/

 

http://www.fsplifestyle.com/PROP161000044/

 

Ξεκαθαρα βλεπετε οτι λεει U9 στο compatibillity

Link to comment
Share on other sites

Οχι απο Ελλαδα το πηρα, και μπορουσα να το επιστρεψω (αν και περασαν 20 μερες που μου παν απο το καταστημα πως ειχα προθεσμια).

 

Το θεμα ομως ειναι να βρω λυση να το χρησιμοποιησω. Πως γινεται να διαφημιζουν μια κεφαλη η οποια δε βρισκεται σε κανενα προιον τους και να μην μπορουν να σου πουν και οι ιδιοι πως να τη βρεις. Τοσο αμπαλοι ειναι πια

Link to comment
Share on other sites

Εν τελη για να μη παει και τελειως αχρηστο, ειπα να το χρησιμοποιησω με ενα παλιο νετμποοκ που εχω.

 

Ερωτηση για να μη γινει ζημια

 

Το λαπτοπ εχει εισοδο 5.5x1.7 αλλα απο τις κεφαλες νιωθω οτι χωραω καλυτερο η 4.75x1.7. Το 1.7 της εισοδου ειναι κοινο απλα το εξωτερικο περιβλημα που ειχε ειναι κανονικα πιο παχυ. Παντως και με τη πιο λεπτη κεφαλη δινει ενδειξη οτι φορτιζει

 

Μπορω λοιπον να χρησιμοποιησω αυτη η μπορει να παιχτει θεμα

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.