Jump to content



αναμενα λαμπακια


def

Recommended Posts

παιδια εβαλα το καινουριο τροφοδοτικο και πηγα να ανοιξω την dfi απο τοτε τα 4

κοκκινα λαμπακια κατωαριστερα ειναι αναμενα και η οθονη δεν ανοιγει.βοηθειστε με:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια αφου σας ενημερωσα χθες το βραδυ με το προβλξμα μου σχετικα με την dfi και αναμενα κοκκινα λαμπακια πηγα σπιτι και πηγα να το ανοιξω το pc , με το που παταω το power σκαει:jump: :jump: :jump: ενα τσιπακι απο την mobo και βγαζει φλογα:jump: :jump: :jump: τρελλαθηκα αυτο ειναι λεω καηκε ολο το συστημα.δυστηχως δενεχω την δυνατοτητα να το εβγαζα σε φωτογραφια γιατι ειμαι σε ιντερνετ. βλεπω την mobo να βγαζει καπνο και κλεινω γρηγορα το τροφοδοτικο,:( :( :( περιμενω και μετα παρατηρησα ενα τσιπακι ειχε σκασει και ανοιξε στα δυο,για ονομα του θεου.παω σημερα στην info-qest το βλεπουν οι τεχνικοι και εχουν κουφαθει.ευτηχως η αλλαγη γινεται επι τοπου παω σπιτι το στεινω ξανα και βλεπω οτι ολα τα αλλα ειναι μια χαρα,ανακουφισει παιδια.ευχομαι να μην σας συμβει,και οι τεχνικοι δεν μπορεσαν να το εξηγησουν το γεγονος

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

Απίθανο. Ούτε σκόπιμα δεν μπορείς να το κάνεις αυτό. Μεγειές!

tristeno ειναι η 3 dfi που αλλαζω μεσα σε ενα μηνα και 3 καρτα γραφικων,γουρλης ειμαι περιμενω τα χριστουγγενα να παιξω κανενα λαχειο:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το έλεγα κολοφαρδία αυτό!!! Μα καλά, πυκνοτές έσω ακούσει πολλές φορές να σκάνε... ΑΛΛΑ CHIP;;; Τι παίζει ρε παιδιά πια μ'αυτές τις DFI; Δεν είχα εμπειρία αλλά μ'αυτά που ακούω δεν θα ήθελα να έχω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Δεν θα το έλεγα κολοφαρδία αυτό!!! Μα καλά, πυκνοτές έσω ακούσει πολλές φορές να σκάνε... ΑΛΛΑ CHIP;;; Τι παίζει ρε παιδιά πια μ'αυτές τις DFI; Δεν είχα εμπειρία αλλά μ'αυτά που ακούω δεν θα ήθελα να έχω...

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να πλακώνεται ο enduracel με τον hipro στο pifast με την DFI, και τα υπόλοιπα παλικάρια (jax, husky, chroma κλπ) να σκίζουνε τις δικιές τους στα όρια (κυριολεκτικά) και δυο-τρια συγκεκριμένα άτομα να έχουνε αλλάξει συνολικά δέκα μητρικές. Εδώ ο σαδιστής και εντελώς πρωτάρης με AMD hipro της άλλαξε τα φώτα και το είπε καθαρά "ό,τι και να της κάνω δεν καίγεται".

Τι μένει να πω;...

Once again, "ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζετε".

Πάρτε καμιά Gigabyte ή MSI ή την ΑΒΙΤ που βαράει και 230MHz fsb (!) και αφήστε αυτήν την ελαττωματική μητρική επιτέλους στην ησυχία της...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.