Jump to content



..voIP κανείς?


n1k3man

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

ΔΕΝ θελω να την βλέπω αυτην την εταιρία . Χάλια εξυπηρέτηση.. Παραπληροφόρηση απο helpdesk.. Παραπλανητικές διαφημίσεις :dots:

Ήταν να βάλω adsl με BroadBand Pack 3 και free Evoice ευτυχώς πρόλαβα και ακύρωσα 1εβδομάδα μετά την αίτηση..

και δεν είναι μόνο δική μου άποψη.. http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=101327

τελίκα απο ότι ξέρω απέσυραν το πακέτο εδώ και μερικές μέρες..

ακούω οτι υπάρχει και σωρεία καταγγελιών απο πίσω..

ps: μιλάω για το συγκεκριμένο πακέτο.. για σκέτη υπηρεσία evoice δεν γνωρίζω πολλά..

προσωπικά δεν θα δοκίμαζα ΗΟLi..

:TD:

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι να βαλετε VOIP τοτε η βιβο σας πληροφορω κανει καλη δουλεια, σε εμενα (για να μην το γενικευσω) εχει ιδια ποιοτητα φωνης με του ΟΤΕ και παιρνει παντου, ακομα και εξωτερικο. Σου δινει τσαμπα τη συσκευη αυτη και 2 αριθμους . Απο το Οκτωβριο μεχρι σημερα τα τηλεφωνα μου ειναι 8 ευρω το μηνα (το παγια δλδ)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

αν ειναι να βαλετε VOIP τοτε η βιβο σας πληροφορω κανει καλη δουλεια, σε εμενα (για να μην το γενικευσω) εχει ιδια ποιοτητα φωνης με του ΟΤΕ και παιρνει παντου, ακομα και εξωτερικο. Σου δινει τσαμπα τη συσκευη αυτη και 2 αριθμους . Απο το Οκτωβριο μεχρι σημερα τα τηλεφωνα μου ειναι 8 ευρω το μηνα (το παγια δλδ)

Ποσο bandwidth τρωει οταν μιλας??

Link to comment
Share on other sites

η διαφορα με ΟΤΕ ειναι τραγικη παντως , απο 170 ευρω λογαριασμους στο διμηνο τωρα εχω 54 το μηνα με ολα τα τηλεφωνα μεσα και συνδρομη DSL μεσα. Και δεν εχω και τη γκρινια ετσι.

το εξτρα hardware που χρησιμοποιησα ηταν

1. ωτοασπιδες

2. κατσκευη διαχωριστικων τοιχων γυρω απο το γραφειο

Link to comment
Share on other sites

Yeap Vivodi Full LLU με VoIP πεταει!

Μονο που με την αναβαθμιση πειραξαν μερικες γραμμες και ουαν μιλανε τα 2 καναλια εχει ενα

μικρο delay... Με ενα τηλ σε 5 λεπτα ηταν ready.

ΥΓ. Η Vivo σε πελατες με VoIP Κλπ δινει μεγαλυτερη προτεραιοτητα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.