Jump to content



ασταθεια επεξεργαστη


def

Recommended Posts

παιδια θελω να ρωτησω το εξης, εχω παρατηρηση πολλες φορες οτι ο fx55 που εχω το santra lite 2005 μια τον αναγνωριζει σαν 2,61 και καποιες φορες σαν 2,5 που ωφειλετε αυτο εχει προβλημα ο επεξεργαστης,η συμβαινει κατι αλλo;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 12:10]

παιδια θελω να ρωτησω το εξης, εχω παρατηρηση πολλες φορες οτι ο fx55 που εχω το santra lite 2005 μια τον αναγνωριζει σαν 2,61 και καποιες φορες σαν 2,5 που ωφειλετε αυτο εχει προβλημα ο επεξεργαστης,η συμβαινει κατι αλλo;

Μήπως, λέω μήπως είναι ενεργοποιημένο κανένα COOL & Quiet ????? και δεν το πήρες χαμπάρι ?

Οχι βέβαια ότι το SANDRA είναι και ΤΟ ποιό αξιόπιστο πρόγραμμα για τέτοιου είδους μετρήσεις ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Μήπως, λέω μήπως είναι ενεργοποιημένο κανένα COOL & Quiet ????? και δεν το πήρες χαμπάρι ?

Οχι βέβαια ότι το SANDRA είναι και ΤΟ ποιό αξιόπιστο πρόγραμμα για τέτοιου είδους μετρήσεις ... ;)

και γω αυτο νομιζα αλλα ειναι απενεργοπιοημενο:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Καλύτερα να εμπιστευθείς κανένα CPUz ή το WCPUID Real time clock αντί των ενδείξεων της Σάντρας της γαλιάντρας...

στο CPUz μου το δειχνει κανονικα δλδ 2.61 ghz εγω ελεγα μηπως ειχε προβλημα ο επεξεργαστης και μου το εφτιαχνε αυτο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.