Jump to content



Win 7 υπαρχουσες ενημεωσεις τελος;;


Recommended Posts

Παιδια να ρωτήσω επειδη ειχα τα 7ρια και χρειάστηκε να κανω δυο φορματ σε 2 pc το πρωτο πριν μερικες μερες τις πειρε κανονικα τωρα μου βγαζει συνεχεια error στο δευτερο σε νεα εγκατασταση ακομα και καινουρια windows να βαλεις εχουν σταματήσει τελιως να κατεβαζουν οτι εχει βγει εως τωρα απο uptade εχει συμβει κατι παρομοιο και σε εσας;;

 

https://i.postimg.cc/Dwm2Lh5R/error.jpg

Link to comment
Share on other sites

SUPPORT.MICROSOFT.COM

Η υποστήριξη για τα Windows 7 έληξε στις 14 Ιανουαρίου 2020

Μετά τις 14 Ιανουαρίου 2020, οι υπολογιστές με Windows 7 δεν λαμβάνουν πλέον ενημερώσεις ασφαλείας.  Οι σχετικές υπηρεσίες για τα Windows 7 επίσης καταργούνται με την πάροδο του χρόνου. Για παράδειγμα, ορισμένα παιχνίδια, όπως το Τάβλι στο Internet και η Ντάμα στο Internet, καθώς και ο Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος για το Windows Media Center, έχουν προγραμματιστεί να αποσυρθούν τον Ιανουάριο του 2020.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μμμ ναι αλλα οχι για ολα το pc μου το πειρε το λαπτοπ ομως δεν το δεχαιτε δεν ξερω γιατι...... ναι πρεπει να ξερεις και καλα αγγλικά για να μπορέσεις να το ψαξεις σε ξενα φορουμ το θεμα ειναι ομως οτι αυτο τωρα πρεπει να προέκυψε και οχι απο καιρο..........γιατι εγω πριν 1.5 εβδομάδα που ειχα κανει ενα φορματ το ειχε παρει......τωρα εγινε οτι εγινε

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.