Jump to content



Υγρές απορίες....


Jonys

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Jonys

Δεν είναι άσχημη ιδέα γιατί με phase change θα μπορέσω να τερματήσω τον cpu (sempron 3000) τουλάχηστον έτσι πιστεύω.

Όσο για τα 2 ψυγεία επειδή θα έχω 3 μπλοκ και θέλω να κάνω όσο καλύτερο o\c μπορώ και στον cpu και στην vga (9800 pro σκοπεύω να πάρω αλλά δεν έχω αποφασήσει απο ποιά εταιρία αν μπορείτε να βοηθήσετε) και στο chipset (ABIT KV7 μαμα).

Αδελφέ.......

Μήπως να πάρεις πρώτα την κάρτα γραφικών που θέλεις, να αλλάξεις και τον sempron με κάτι καλύτερο και μετά να κάνεις extreme oc που θέλεις;

Όχι τίποτε άλλο, αλλά να πιάνουν τόπο και τα γκαφρα........

ΥΓ. Με το συμπάθειο έτσι; :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Sbeetle [Σήμερα, στις 11:43]

Αδελφέ.......

Μήπως να πάρεις πρώτα την κάρτα γραφικών που θέλεις, να αλλάξεις και τον sempron με κάτι καλύτερο και μετά να κάνεις extreme oc που θέλεις;

Όχι τίποτε άλλο, αλλά να πιάνουν τόπο και τα γκαφρα........

ΥΓ. Με το συμπάθειο έτσι; :)

Αδερφέ την 9800pro θα την παρώ γύρω στις 30 του μήνα μαζί με καινούργιο επεξεργαστή ATHLON XP 3200 (BARTON) μόλις τώρα το κανόνησα γιατί ο αδερφός μου θα πάει Αμερική:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.