Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Στη σειρά άνω δεν κάτσει με τον φίλο παραπάνω
Κι εγώ στην σειρά !!!!
Στη σειρά και εγώ,είμαστε και διπλά,αν δεν κάτσει με τα παιδιά περνάω κυριακη και το παιρνω

To πήρε τελικά ο argy παιδιά...

Link to comment
Share on other sites

Nα 'με και γω, χαρίζω λοιπόν με την σειρά μου .ενα κουτάκι άσπρο turbox με

μητρική ALBATRON PX865PE LITE PRO (SOCKET 478) λειτουργική???

(γυρίζουν τα ανεμιστήρια του cpu όταν δώσεις ρεύμα, αλλά δεν υπάρχει χρόνος για δοκιμές),

επεξεργαστή P4 2,4GHZ/800FSB (SOCKET 478) λειτουργικός,

κάρτα γραφικών agp nvidia 6200 λειτουργική???,

κάρτα ήχου της creative, dvd rom, floppyx2.

δεν έχει μνήμες-δισκο-τροφοδοτικό

fotos εδώ TheLab.gr - spazoklaban's Album: turbox

είμαι από Καβάλα και στέλνω σε όποιον το ζητήσει!

Υπόψήν ταχυδρομικά έξοδα με τα ΕΛΤΑ περίπου 10 ευρώ:T:

Aντε παιδιά να φεύγει μέχρι την τετάρτη, γιατί μετά θα το φάει η ''μαρμάγκα'':spell::rip:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω ένα GPS 4.3" σαν αυτό 4.3" Car GPS Navigation System / PMP (E9102N) from China Electronics & Electrical Supplier Shenzhen CATIC Technology & Development Co., Ltd.,, 4.3" Car GPS Navigation System / PMP (E9102N) supplier αλλά με WinCE 4.2

Εχει θέση για SD Card που πρέπει να τοποθετηθεί πρόγραμμα GPS και εσωτερική θέση για δίσκο 1.8" για multimedia play.

Ηταν δείγμα κατασκευαστή και δεν έχει χρησιμοποιηθεί καθόλου γιατί έχει ένα πρόβλημα. Οταν τρέχει το πρόγραμμα GPS δεν δουλεύουν τα πάνω 4-5 χιλιοστά της οθόνης αφής, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να δουλέψεις π.χ. το Destinator.

Δίνεται μόνο με το καλώδιο τροφοδοσίας αναπτήρα.

Προτεραιότητα θα δωθεί σε όποιον μπορεί να έρθει από Αγία Παρασκευή να το παραλάβει.

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω ένα GPS 4.3" σαν αυτό 4.3" Car GPS Navigation System / PMP (E9102N) from China Electronics & Electrical Supplier Shenzhen CATIC Technology & Development Co., Ltd.,, 4.3" Car GPS Navigation System / PMP (E9102N) supplier αλλά με WinCE 4.2

Εχει θέση για SD Card που πρέπει να τοποθετηθεί πρόγραμμα GPS και εσωτερική θέση για δίσκο 1.8" για multimedia play.

Ηταν δείγμα κατασκευαστή και δεν έχει χρησιμοποιηθεί καθόλου γιατί έχει ένα πρόβλημα. Οταν τρέχει το πρόγραμμα GPS δεν δουλεύουν τα πάνω 4-5 χιλιοστά της οθόνης αφής, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να δουλέψεις π.χ. το Destinator.

Δίνεται μόνο με το καλώδιο τροφοδοσίας αναπτήρα.

Προτεραιότητα θα δωθεί σε όποιον μπορεί να έρθει από Αγία Παρασκευή να το παραλάβει.

Φιλικά

Γιάννης

Με ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω ένα GPS 4.3" σαν αυτό 4.3" Car GPS Navigation System / PMP (E9102N) from China Electronics & Electrical Supplier Shenzhen CATIC Technology & Development Co., Ltd.,, 4.3" Car GPS Navigation System / PMP (E9102N) supplier αλλά με WinCE 4.2

Εχει θέση για SD Card που πρέπει να τοποθετηθεί πρόγραμμα GPS και εσωτερική θέση για δίσκο 1.8" για multimedia play.

Ηταν δείγμα κατασκευαστή και δεν έχει χρησιμοποιηθεί καθόλου γιατί έχει ένα πρόβλημα. Οταν τρέχει το πρόγραμμα GPS δεν δουλεύουν τα πάνω 4-5 χιλιοστά της οθόνης αφής, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να δουλέψεις π.χ. το Destinator.

Δίνεται μόνο με το καλώδιο τροφοδοσίας αναπτήρα.

Προτεραιότητα θα δωθεί σε όποιον μπορεί να έρθει από Αγία Παρασκευή να το παραλάβει.

Φιλικά

Γιάννης

Με ενδιαφέρει και εμένα που είμαστε και γείτονες σχετικά !!!!! (Λούτσα) .

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει και εμένα που είμαστε και γείτονες σχετικά !!!!! (Λούτσα) .

Προς το παρόν έχει κανονίσει ο PetrosD να το παραλάβει την Τετάρτη. Αν χαλάσει θα ενημερώσω.

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να το παρψ εγω το silicon graphics Μιας και ειμαι και 3dας ?

Για συλεκτικους λογους

αν παιρνει και irix παρτυ θα κανω!

να περάσεις τα έχουμε ξαναπεί αλώστε :)

εχεις pm

Έγινε επεξεργασία από sotoscorfu
pm
Link to comment
Share on other sites

Aντε παιδιά να φεύγει μέχρι την τετάρτη, γιατί μετά θα το φάει η ''μαρμάγκα'':spell::rip:

Η μαρμάγκα θα μείνει νηστικιά σε αυτήν την περίπτωση τελικά, καθώς μετά από συνεννόηση με τον αποπάνω συμφορουμίτη, θα υιοθετήσω το εν λόγω κουτί.

Link to comment
Share on other sites

Η μαρμάγκα θα μείνει νηστικιά σε αυτήν την περίπτωση τελικά, καθώς μετά από συνεννόηση με τον αποπάνω συμφορουμίτη, θα υιοθετήσω το εν λόγω κουτί.

Tάσο το κουτί είναι ''σπίτι'' σου και σε περιμένει!!!:-O

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται case sharkoon μαύρο , σχετικά καλή κατάσταση . Περιοχή Θεσσαλονίκη και καλύτερα παραλαβή απο τον χώρο μου όποιος μπορεί λόγο μεγέθους και έλλειψη μεταφορικού μέσου :p . Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.