Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] Το γραφείο δικό σου ξανά :) Σε ευχαριστώ και μόνο για την κίνηση.

[MENTION=22080]tavliban[/MENTION] Δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρω κάποιον για να το πάρει και να μου το φέρει οπότε άκυρο. Σε ευχαριστώ που περίμενες! :)

Update!

1. Φυσική Γ' Λυκείου Τεύχος 1 (Γεώργιος Δημόπουλος)

2. Χημεία Β' Λυκείου Τεύχος 1 (Κώστας Σαλτέρης)

3. Χημεία Β' Λυκείου Τεύχος 2 (Κώστας Σαλτέρης)

4. Φυσική 1-2 Τόμος Γ' Λυκείου (Παλόγος- Ποντικός)

5. 2 Bluetooth (1 Samsung - 1 Sony Ericsson) άγνωστης λειτουργικής κατάστασης καθώς δεν υπάρχουν φορτιστές για να τα τσεκάρω αν είναι χαλασμένα ή λειτουργούν. Τα δίνω για ανταλλακτικά ή όποιος ξέρει να τα φτιάξει.

6. Κάρτα μνήμης Micro M2 256MB

Link to comment
Share on other sites

χαρίζω μια τέτοια

LG 19'' LCD L1919S-SF SILVER -

είμαι πειραιά, και μόνο πμ παρακαλώ, δεν το παρακολουθώ αυτό το θέμα

αυτή τη στιγμή είναι χωρίς τη βάση της, αλλά 90% είναι κάπου στις ντουλάπες μου, αν ενδιαφερθεί κάποιος θα ψάξω να την βρω

Link to comment
Share on other sites

χαρίζω μια τέτοια

LG 19'' LCD L1919S-SF SILVER -

είμαι πειραιά, και μόνο πμ παρακαλώ, δεν το παρακολουθώ αυτό το θέμα

αυτή τη στιγμή είναι χωρίς τη βάση της, αλλά 90% είναι κάπου στις ντουλάπες μου, αν ενδιαφερθεί κάποιος θα ψάξω να την βρω

Επίσης!2ος

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION]

φυσικά φίλε μου μπορείς να περάσεις να τον δεις και από κοντά. Όποτε θες στείλε μου pm να κανονίσουμε. απογεύματα μπορώ 17:30 - 20:30

Άκυρο τελικά για το γραφειάκι..δεν του άρεσε οπότε και μένει με το παλιό του..

Ευχαριστώ όπως και να χει.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] είσαι ο μόνος ενδιαφερόμενος για το γραφείο, αν ακόμα το θες δικό σου.

Το έπιπλο τηλεόρασης είναι αδιάφορο από όλους προς το παρών

Υπάρχει έντονο ενδιαφέρον για τον καναπε (δεν το περίμενα tbh) από τον [MENTION=9963]QQman[/MENTION] ο οποιος μου έχει στείλει pm από νωρίς και έχει ξεχαστει να βάλει ένα post εδώ.

Link to comment
Share on other sites

2. Γραφείο υπολογιστή πλάτους περίπου 1μ με θέση για πύργο και θήκη για cds κλπ. Ιδανικό για κάποιον φοιτητή. Φθορές έχει μόνο στο σημείο που ακουμπούσα τον καρπό μου από την χρήση του ποντικιού.

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για το γραφείο

Link to comment
Share on other sites

α ναι εγώ στο συγκεκριμένο χάρισμα δεν κρατάω σειρές προτεραιότητας. First come first serve κανόνας ισχύει.. FIFO κοινός... :D

Δηλαδή αν ο [MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] τον δει του αρεσεί και τον πάρει πριν τον [MENTION=9963]QQman[/MENTION] .... o δεύτερος θα χάσει :p

Link to comment
Share on other sites

:whistling:

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται εκτυπωτής Canon Pixma IP4200 με auto duplex, 2 τροφοδότες χαρτιού, δυνατότητα εκτύπωσης CD/DVD (δίνεται και το εξάρτημα μαζί), 5 ανεξάρτητα μελάνια, pictbridge (εκτύπωση απευθείας από φωτογραφικές μηχανές κοκ).

Διαθέτει όλα τα μελάνια (γεμάτα ή μισογεμάτα), καθώς και 2 ξαναγεμισμένα σφραγισμένα (μαύρο και κίτρινο).

Μαζί θα δοθεί και καλώδιο τροφοδοσίας. Η κεφαλή δεν έχει βουλώσει και παίζει άψογα, όμως δυστυχώς πρέπει να κάηκε το τροφοδοτικό του, καθώς εκεί που τύπωνε απλά έσβησε και δεν άναψε ξανά.

Είναι αφαιρούμενο με 2 κλιψάκια όμως, απλά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ και χρειάζομαι εκτυπωτή, οπότε παράγγειλα ήδη άλλον.

jjj_zps272c26fa.jpg

Περιοχή Αθήνα, Βριλήσσια και πέριξ (Χαλάνδρι, Πεντέλη).

Μην μου ζητήσετε να τον κουβαλήσω πουθενά μόνο.

Μόλις έρθει ο άλλος (περί την Τρίτη), πάει κάδο και πραγματικά το λυπάμαι γιατί ήταν σκυλί μαύρο και δεν με απογοήτευσε ποτέ. :worship:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται εκτυπωτής Canon Pixma IP4200 με auto duplex, 2 τροφοδότες χαρτιού, δυνατότητα εκτύπωσης CD/DVD (δίνεται και το εξάρτημα μαζί), 5 ανεξάρτητα μελάνια, pictbridge (εκτύπωση απευθείας από φωτογραφικές μηχανές κοκ).

Διαθέτει όλα τα μελάνια (γεμάτα ή μισογεμάτα), καθώς και 2 ξαναγεμισμένα σφραγισμένα (μαύρο και κίτρινο).

Μαζί θα δοθεί και καλώδιο τροφοδοσίας. Η κεφαλή δεν έχει βουλώσει και παίζει άψογα, όμως δυστυχώς πρέπει να κάηκε το τροφοδοτικό του, καθώς εκεί που τύπωνε απλά έσβησε και δεν άναψε ξανά.

Είναι αφαιρούμενο με 2 κλιψάκια όμως, απλά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ και χρειάζομαι εκτυπωτή, οπότε παράγγειλα ήδη άλλον.

jjj_zps272c26fa.jpg

Περιοχή Αθήνα, Βριλήσσια και πέριξ (Χαλάνδρι, Πεντέλη).

Μην μου ζητήσετε να τον κουβαλήσω πουθενά μόνο.

Μόλις έρθει ο άλλος (περί την Τρίτη), πάει κάδο και πραγματικά το λυπάμαι γιατί ήταν σκυλί μαύρο και δεν με απογοήτευσε ποτέ. :worship:

Δηλώνω ενδιαφερον!!

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται εκτυπωτής Canon Pixma IP4200 με auto duplex, 2 τροφοδότες χαρτιού, δυνατότητα εκτύπωσης CD/DVD (δίνεται και το εξάρτημα μαζί), 5 ανεξάρτητα μελάνια, pictbridge (εκτύπωση απευθείας από φωτογραφικές μηχανές κοκ).

Διαθέτει όλα τα μελάνια (γεμάτα ή μισογεμάτα), καθώς και 2 ξαναγεμισμένα σφραγισμένα (μαύρο και κίτρινο).

Μαζί θα δοθεί και καλώδιο τροφοδοσίας. Η κεφαλή δεν έχει βουλώσει και παίζει άψογα, όμως δυστυχώς πρέπει να κάηκε το τροφοδοτικό του, καθώς εκεί που τύπωνε απλά έσβησε και δεν άναψε ξανά.

Είναι αφαιρούμενο με 2 κλιψάκια όμως, απλά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ και χρειάζομαι εκτυπωτή, οπότε παράγγειλα ήδη άλλον.

jjj_zps272c26fa.jpg

Περιοχή Αθήνα, Βριλήσσια και πέριξ (Χαλάνδρι, Πεντέλη).

Μην μου ζητήσετε να τον κουβαλήσω πουθενά μόνο.

Μόλις έρθει ο άλλος (περί την Τρίτη), πάει κάδο και πραγματικά το λυπάμαι γιατί ήταν σκυλί μαύρο και δεν με απογοήτευσε ποτέ. :worship:

Καλησπέρα,άν μπορείς να δεις και το τροφοδοτικό του είναι αυτό με ενδιαφέρει και εμένα άμεσα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.