Jump to content


ποσο  μπορω να το  πουλησω σαν μεταχειρησμενο; το τροφοδοτικο μου;


Recommended Posts

Στην κατοχη μου εχω ενα   τροδοφοδοτικο cooler-master-masterwatt-maker-1500

https://www.alzashop.com/cooler-master-masterwatt-maker-1500-plus-d5799795.htm

To ειχα αγορασει πριν 3 χρονια στα  500 ευρω. απλα δεν εχω  την εγκυηση

 

ποσο  μπορω να το  πουλησω σαν μεταχειρησμενο;

 

image.thumb.png.c24182d70207d35ce97e54c3400bafe4.png

Έγινε επεξεργασία από elementsdreams
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, ποιος ο λόγος που αγορασες τοσα watt τροφοδοτικό? και τοσο ακριβο συναμα? θες να σπασεις τον υπολογιστή κομμάτια, ή θες να το δωσεις και να πάρεις ενα τροφοδοτικό στο κατοστάρικο και να κρατησεις τα ρέστα? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι προιον που μπαινει συνηθως σε αγγελιες οποτε δυσκολο να σου πει κανεις. Μπορεις να δοκιμασεις να το βαλεις σε αγγελια και να κατεβαζεις σιγα σιγα την τιμη αλλα δεν πιστευω οτι αξιζει να ασχοληθεις. Στα 200-300ευρω εχει 1000-1300watt με 10ετη εγγυηση, ο ενας τρελαμενος που θα θελει κατι παραπανω μου φαινεται δυσκολο να ασχοληθει με αγγελιες και προιοντα χωρις εγγυηση. Φυσικα μπορεις να δοκιμασεις και βλεπεις αν υπαρχει ανταποκριση.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, god said:

Δεν ειναι προιον που μπαινει συνηθως σε αγγελιες οποτε δυσκολο να σου πει κανεις. Μπορεις να δοκιμασεις να το βαλεις σε αγγελια και να κατεβαζεις σιγα σιγα την τιμη αλλα δεν πιστευω οτι αξιζει να ασχοληθεις. Στα 200-300ευρω εχει 1000-1300watt με 10ετη εγγυηση, ο ενας τρελαμενος που θα θελει κατι παραπανω μου φαινεται δυσκολο να ασχοληθει με αγγελιες και προιοντα χωρις εγγυηση. Φυσικα μπορεις να δοκιμασεις και βλεπεις αν υπαρχει ανταποκριση.

 Nα το βαλω σαν αρχη στα 200 με 300;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.