Jump to content



Το πιο αθορυβο τροφοδοτικο απο 700 Watt και πανω


vagvagvag

Recommended Posts

Παιδια θελω να παρω ενα μεγαλο τροφοδοτικο , ισως και 1000 Watt.Μπορειτε να μου προτεινετε τα πιο αθορυβα που εχετε ή ξερετε?Αν γραφουν και στα site τους ποσα db πιανουν θα ηταν ακομα καλυτερα.thanks

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω μετα απο μια γυρα που εκανα στο Internet κατεληξα οτι το Coolmaster M1000 πρεπει να ειναι μια πολυ καλη επιλογη.Και αθορυβο.Βεβαια το πλαισιο δινει 28 db ενω τα ξενα site δινουν 16 db.Νομιζω οτι θα ειναι μια χαρα.

Να ευχαριστησω τον Vatos_locos για την βοηθεια του που ειχα ενα προβλημα με τον υπολογιστη μου.Ο ανθρωπος δεν με ηξερε και μου ειπε απο μονος του να συναντηθουμε και μου εδειξε ορισμενα πραγματα που δεν ηξερα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω μετα απο μια γυρα που εκανα στο Internet κατεληξα οτι το Coolmaster M1000 πρεπει να ειναι μια πολυ καλη επιλογη.Και αθορυβο.Βεβαια το πλαισιο δινει 28 db ενω τα ξενα site δινουν 16 db.Νομιζω οτι θα ειναι μια χαρα.

ναι μια χαρά είναι και αυτό

Να ευχαριστησω τον Vatos_locos για την βοηθεια του που ειχα ενα προβλημα με τον υπολογιστη μου.Ο ανθρωπος δεν με ηξερε και μου ειπε απο μονος του να συναντηθουμε και μου εδειξε ορισμενα πραγματα που δεν ηξερα.

you make me blush :smile034:

εγώ ευχαριστώ ;) σου έστειλα και pm

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω μετα απο μια γυρα που εκανα στο Internet κατεληξα οτι το Coolmaster M1000 πρεπει να ειναι μια πολυ καλη επιλογη.Και αθορυβο.Βεβαια το πλαισιο δινει 28 db ενω τα ξενα site δινουν 16 db.Νομιζω οτι θα ειναι μια χαρα.

Να ευχαριστησω τον Vatos_locos για την βοηθεια του που ειχα ενα προβλημα με τον υπολογιστη μου.Ο ανθρωπος δεν με ηξερε και μου ειπε απο μονος του να συναντηθουμε και μου εδειξε ορισμενα πραγματα που δεν ηξερα.

Παρόλο που έχω το συγκεκριμένο και είμαι πολύ ευχαριστημένος από μεριά ήχου,

Μπροστά στο Zalman ZMxxxx φωνάζει. Είχα το 600αρί της σειράς και ήταν ότι πιο αθόρυβο είδα στην ζωή μου. Και είναι και πολύ κρύο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.