Jump to content



Πρόβλημα με τιμονιέρα logitech g29


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά αγόρασα την συγκεκριμένη τιμονιέρα πριν 6 μήνες δεν δουλεύτηκε πολύ και μόνο στο euro truck ούτε F1 ούτε σε παιχνίδια άλλα που να απαιτεί απότομα στριψίματα το πρόβλημα είναι ότι άρχισε να τρίζει όταν στρίβω το τιμόνι μπορώ  να μιλήσω με την logitech να την κάνει αντικατάσταση; το κατάστημα που την αγόρασα είναι λίγο μακριά και είναι βαριά δεν εχω κάποιο μεταφορικό μέσο να την πάω, υπάρχει κάποιο τηλέφωνο της logitech; δηλαδή την αγόρασα 317€ ενώ κάποτε είχε 200€ και δεν άντεξε κιόλας που σε άλλους που την έχουν χρόνια και δεν παθαίνει τίποτα και σε ποιο απαιτητικά παιχνίδια όπως τα αγωνιστικά που την στρίβεις απότομα και την ξεζουμίζεις 

Link to comment
Share on other sites

Αποτι βλέπω Ελλάδα δεν εχει Service, Αγγλία πρέπει να το στείλεις. Αρα μαλλον σε βολευει πιο πολυ το καταστημα αγορας  

 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

Αποτι βλέπω Ελλάδα δεν εχει Service, Αγγλία πρέπει να το στείλεις. Αρα μαλλον σε βολευει πιο πολυ το καταστημα αγορας  

 

Δυστυχώς πρέπει να έκλεισε η ελληνική logitech στην Αθήνα που ητανε, κριμα γιατι τα αλλαζε άμεσα οτι πρόβλημα είχες, τώρα με το κατάστημα θα κανει 3 μήνες σίγουρα και αν μου την αλλάξουν μπωρει να πουν δεν εχει πρόβλημα καλεσα την ελληνικη logitech και το σηκωσαν δεν ξερω απο που τα αγγλικα μου δεν ειναι καλα και το έκλεισα κατι κατάλαβε η κοπέλα για μια τιμονιερα αλλά δεν γινόταν δυστυχώς και δεν περίμενα να μιλήσω με ξένο αφού ελληνικά μιλούσε ο τηλεφωνητής λιγο που με ειπε οτι υπαρχει ακομα η logitech στην Ελλαδα  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.