Jump to content



Razer Viper Ultimate και εξυπηρέτηση Zegetron


Recommended Posts

Επειδη λεμε παντα τα αρνητικα, το σωστο ειναι να λεμε και τα θετικα

Παμε λοιπον πολυ συνοπτικα

Εχουμε ενα Viper ultimate εδω και πολλα χρονια. Εννοειται ειναι εκτος εγγυησης.

Σταματησε να κανει "κλικ" το αριστερο κλικ κουμπι. Κατα τα αλλα δουλευει κανονικα το ποντικι ακομα και ο διακοπτης  απλα οταν το πατας εχει μια σφουγκαρενια αισθηση καθολου ευχαριστη

Με λιγο ψάξιμο στον γουγλη ειδα οτι ειναι κλασικο προβλημα στον οπτικο διακοπτη της razer και με μια απλη αντικατάσταση διακοπτη θα λυθει το προβλημα. Ωραια λεω καιρος να αλλαξω και feets αφου θα το ανοιξω.

Επικοινώνησα με το service της razer (που ειναι η zegetron) για να αγοράσω 2 δοακοπτες (να εχω και εναν καβατζα) και να κανω μονος μου την αλλαγη

Απλα μου ζητησαν ονομα διευθυνησ και το s/n του ποντικιου και την επομενη ημερα ηρθαν με κουριερ 2 διακοπτες δωρεαν στον χορο μου. ουτε καν μεταφορικα δεν μου ζητησαν

Ο λογος που μοιράζομαι την εμπειρια μου ειναι για οποιονδηποτε που εχει razer ποντικι και αντιμετωπίζει καποιο προβλημα να ξερει οτι υπαρχει αντιπρόσωπος με τρομερη εξυπηρέτηση

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.