Jump to content



Παιδιά.....γρήγορα βοήθεια.....


Recommended Posts

Eμένα οι corsair δεν μου πολυαρέσουν [γνώμη μου ] .

Οι 3200xl pro πάνε 275 rv1.0[σταθερά όχι μαξ ποστ] απο τέστ που είχα διαβασει όταν έψαχνα tccd. . .

Επίσης απο test του xtremesystems μην πολύ κοιτάς τα άτομα δεν είναι τυχαία . Και οι gskill UTT του ''Onepagebook'' πήγανε 300 2-2-2-5 αλλά αυτό δεν σημαίνει πώς θα πάνε όλων τόσο . . .

Βασικά τόσο πολύ καίγεσαι ? Για ocz Vx,, δεν μπορεί να σου φέρει ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω utt αλλιώς θα του έλεγα vx και θα είμουν ΟΚ....

Για το άτομο που είδα στο xs δεν ήταν κάποιος...ένας τυχαίος ήταν....

Και εγώ δεν είχα καλή γνώμη αλλά τι να κάνω...να περιμένω 3 βδομάδες που μου είπε.....δεν λέει...έχω βγάλει κάλους με το μαμημένο ch-5....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά τις πήρα... 3200XL ver1.2

Σε δοκιμή στο σύστημα του petros@idk$ πήγαν μέχρι 315 με 2,5-4-3-5 και 2,8 ρεύμα στα πολύ γρήγορα γιατι δεν είχα και χρόνο να ψάξω για timmings γιατι δεν τα είχα πάρει μαζί μου το τεφτέρι...πάνω σε DFI NF4 και 310p bios

Πιστεύω πώς άμα ξαναστίχω μηχάνημα και βάλω τα timmings που είχα βρεί από τις ocz θα πάνε πάνω από 325.....

Η άλλη μαμακία είναι ότι τελικά δεν είχε το Brainpower pvb αλλά το Custom το δικό της(Corsair)...και παρατήρησα ότι ήταν αρκετά άδειο....σαν να ήταν BP....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.