Jump to content



bios για mx440


psyber

Recommended Posts

ρε μαγκες που θα βρω επισημα bios για καρτες γραφικών.εχασα το επισημο και το θελω.εχω την mx440 της pixelview.εχω ακουσει οτι με πειραγμένο bios μπορει να γίνει geforce ti.ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από psyber [24-05-2005 18:26]

εσυ bobi γιατί απαντησες αραγε;μηπως να εβρισκες μια κοπέλα;

Ασχετο, που κολλαει τωρα αυτο...Τι σοι ασχετη απαντηση ειναι αυτη που του εδωσες

Για αυτο υπαρχει το google και ολοι οταν χρειαζομαστε βοηθεια αυτο χρησιμοπουμε πρωτα και μετα αμα δεν μπορουμε να βρουμε λυση απο μονοι μας ζηταμε βοηθεια απο τους αλλους και ευχαριστως να στην δωσουνε

Αλλα δεν μπορουμε να τα "περιμενουμε και ολα ετοιμα"

Νote: εκτος βεβαια και αν εισαι πρωταρης και δεν ξερεις τι σημαινει Search Engine

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει οτι την κανεις ΤΙ.Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι VoltMod.Αν την εχεις για αποσυρση και δεν σε νοιαζει δωστεις ρευμα και καντεις τρελο overclocking και πειραματα xtreme ψυξης..

Link to comment
Share on other sites

υπηρχε περιπτωση να σας ρωταγα χωρις ηδη να εχω ψαξει στο google?απλα δεν βρισκω επισημα bios και ρωτησα μην υπαρχουν καπου που δεν βρηκα.ολα οκ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.