Jump to content



Προτείνετέ μου ένα καλό USB Modem 56k!


nickstamat

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από haris1984 [Σήμερα, στις 18:59]

παρε το πιο φτηνο

AXAXAXA :laughing:

Ομολογώ πως δεν την περίμενα αυτήν την απάντηση!

Λες να πάρω το πιο φτηνό; Από πού όμως; Κανά ΠΛΑΙΣΙΟ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

AXAXAXA :laughing:

Ομολογώ πως δεν την περίμενα αυτήν την απάντηση!

Λες να πάρω το πιο φτηνό; Από πού όμως; Κανά ΠΛΑΙΣΙΟ;

Ναι τοσα υπαρχουν zoom,allied data;)

Link to comment
Share on other sites

OK, θα κοιτάξω κάτι! Με το U.S. Robotics που είχα, υπήρχε πρόβλημα, γιατί δεν έμπαινε με την πρώτη, με πέταγε έξω στα καλά καθούμενα, σταμάταγε τα downloads στη μέση κ.λπ.

Τα Allied Data είναι τα Tornado?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Σήμερα, στις 20:34]

Με το U.S. Robotics που είχα, υπήρχε πρόβλημα, γιατί δεν έμπαινε με την πρώτη, με πέταγε έξω στα καλά καθούμενα, σταμάταγε τα downloads στη μέση κ.λπ.

Ολα τα 56k τα κανουν αυτα (τουλαχιστων οσα εχω δει εγω).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

OK, θα κοιτάξω κάτι! Με το U.S. Robotics που είχα, υπήρχε πρόβλημα, γιατί δεν έμπαινε με την πρώτη, με πέταγε έξω στα καλά καθούμενα, σταμάταγε τα downloads στη μέση κ.λπ.

Τα Allied Data είναι τα Tornado?

Νομιζω πως ναι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake [Χθες, στις 20:38]

Ολα τα 56k τα κανουν αυτα (τουλαχιστων οσα εχω δει εγω).

Κάνεις λάθος! Έχω στον desktop υπολογιστή μου ένα σχετικά παλιό (2-3 χρόνων) U.S. Robotics 56k V.90 Upgraded to V.92 και είναι τρομερό! Στα downloads πιάνει μερικές φορές και 6 KB/s!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Σήμερα, στις 13:48]

Κάνεις λάθος! Έχω στον desktop υπολογιστή μου ένα σχετικά παλιό (2-3 χρόνων) U.S. Robotics 56k V.90 Upgraded to V.92 και είναι τρομερό! Στα downloads πιάνει μερικές φορές και 6 KB/s!

Σοβαρα? 6KB/s?? εμενα με το ζορι 3...

Εγω εχω ενα της dell και ειναι για τον....Με πεταει εξω καμια φορα ενω για download χρειαζομαι οποσδηποτε εναν download manager....:cry: :TD:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε κι εγω το ιδιο εχω και δεν μου παρουσιαζει κανενα προβλημα(USR 5633 usb modem)Με τους τελευταιους οδηγους κατεβαζω παρα πολυ καλα και ποτε μα ποτε δεν με εχει πεταξει...μηπως εχεις ενεργοποιησει καποια επιλογη για αναμονη και οταν σε παιρνουν τηλεφωνο σε πεταει?

EDIT:Για τις χαμηλες ταχυτητες ισως φταιει και η γραμμη,δεν ειναι ΠΑΝΤΑ το modem..;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.