Jump to content



Υπάρχει αναβαθμισμένο firmware για κινητό NEC N410i ?


nickstamat

Recommended Posts

Αυτό που λέει ο τίτλος...

Δεν μπορώ να στείλω/λάβω βίντεο και ήχους μέσω υπερύθρων (μόνο με e-mail και MMS) και σκέφτηκα μήπως υπάρχει κάποιο firmware που να ενεργοποιεί αυτή τη δυνατότητα.

Επίσης το βιβλίο των οδηγιών λέει ότι παίζει MPEG4 video, αλλά δεν έχω πρόγραμμα για μετατροπή. Ξέρετε κανένα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Σήμερα, στις 15:53]

.....

Επίσης το βιβλίο των οδηγιών λέει ότι παίζει MPEG4 video, αλλά δεν έχω πρόγραμμα για μετατροπή. Ξέρετε κανένα;

Packetvideo PVAuthor... Πολύ καλό

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Σήμερα, στις 16:58]

Δεν το βρίσκω ρε vdeseris! :help:

??? Εκτός αν ψάχνεις σε διαφορετικό internet γράφοντας PVAuthor στο google είναι το πρώτο link και επίσης το site της εταιρείας είναι www.packetvideo.com .....

Link to comment
Share on other sites

Αναζητώντας PVAuthor στο Google, το πρώτο αποτέλεσμα με πήγε σε ένα γερμανικό site Softonic, στο οποίο προσπάθησα να το κατεβάσω, αλλά ζήταγε κωδικό...

Στο site της PacketVideo εγώ δεν έβγαλα άκρη. Όταν κάνω κλικ στο PVAuthor γράφει τι κάνει το πρόγραμμα και έχει links που πάνε σε άλλα άσχετα sites (Pinnacle, Anystream κ.λπ.)

Αν μπορείς, δώσε συγκεκριμένο link! Να υποθέσω ότι δεν είναι δωρεάν το πρόγραμμα, ε;

Link to comment
Share on other sites

Το 410 κατα τα αλλα σαν συσκευη σε εχει ικανοποιησει?

Ψηνομαι να το παρω.Το εχω βρει σε ευκαιρια σε αναβαθμιση συσκευης.Αν μπορουσες να πεις λιγο τα καλα και τα κακα θα ημουν υποοχρεος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 00:42]

Το 410 κατα τα αλλα σαν συσκευη σε εχει ικανοποιησει?

Ψηνομαι να το παρω.Το εχω βρει σε ευκαιρια σε αναβαθμιση συσκευης.Αν μπορουσες να πεις λιγο τα καλα και τα κακα θα ημουν υποοχρεος.

Καλό κινητό γενικά. Καλή ποιότητα κατασκευής, όμορφο (κατά τη γνώμη μου!), καλή κάμερα (αν και χαλάει τα χρώματα λίγο όταν είναι νύχτα), βίντεο, εξαιρετική και μεγάλη οθόνη (ο κόκκος είναι πάρα πολύ μικρός και τα χρώματα πολύ ζωντανά).

Τα αρνητικά του είναι ότι δεν έχει Bluetooth (εμένα πάντως δεν μου χρειάζεται) και ότι με υπέρυθρες μπορεί να στείλει/λάβει ΜΟΝΟ εικόνες και αριθμούς τηλεφώνων. ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. (δηλαδή ξέχνα τους ήχους και τα βίντεάκια από φίλους, αυτά μόνο με MMS ή e-mail μπορούν να σου τα στείλουν στο κινητό)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.