Jump to content


Skroutz'able sites


deadlock7

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια!Μπηκα σημερα στο γνωστο www.skroutz.gr για να ψαξω κατι που ηθελα και ειδα αυτο "Skroutz'able sites".Μηχανη αναζητησης σε sites!Δεν θα ηταν καλο να υπηρχε κατι τετοιο σε ενα τεχνολογικο φορουμ οπως το Thelab?Πολλοι ψαχνουν για εξαρτηματα και η απαντηση μας ειναι αυτο το site!

ΥΓ:Δεν γνωριζω κατα ποσον ειναι εφικτο να γινει ή αν παιζονται καποια παιχνιδια που εγω αγνοω...απλα μια προταση κανω!:flower: .Αν θεωρηθει διαφημιση παρακαλω να διαγραφει αμεσως..

Link to comment
Share on other sites

ρε υπάρχει μπάρα αναζήτησης για τον skroutz που μπαίνει στο firefox εκεί που είναι όλες οι μηχανές αναζήτησης. Δεν το δοκίμασα ακόμη αλλά κάτι τέτοιο πιστεύω να κάνει.

Κάπου στο Pctechnology το πήρε το μάτι μου

Link to comment
Share on other sites

To εχω δει το θεμα αυτο,αλλα δεν ειναι το ιδιο με το να υπαρχει η μηχανη αναζητησης μεσα στον Λαμπη(αν ηταν sticky θα ηταν καλυτερα)!

ρε υπάρχει μπάρα αναζήτησης για τον skroutz που μπαίνει στο firefox εκεί που είναι όλες οι μηχανές αναζήτησης. Δεν το δοκίμασα ακόμη αλλά κάτι τέτοιο πιστεύω να κάνει.

Κάπου στο Pctechnology το πήρε το μάτι μου

Αν ομως δεν γνωριζεις την υπαρξη του skroutz πως θα το βαλεις στον firefox?Κι αν δεν χρησιμοποιεις αυτον τον πλοηγο?Επειδη ομως δεν βλεπω να υπαρχει πολυ ορεξη γι'αυτη την κινηση μπορει να το παρει το ποταμι(Βlack Hole)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.