Jump to content



Ποια η διαφορά μεταξυ των δύο FS p19-2?


mr_t

Recommended Posts

Στη μια το mindfactory λεει TCO03 και στην αλλη TCO99

Ιδιες δεν ειναι? Η μονη διαφορα αν καταλαβα καλα ειναι το χρωμα

19" FSC ScenicView P19-2 grau analog+digital 1000:1 280cd/m² TCO03

http://www.mindfactory.de/cgi-bin/MindStore.storefront/42c3b45d001ec5322742c0a801ea0686/Product/View/7728008

19" FSC ScenicView P19-2 schwarz analog+digital 1000:1 280cd/m² TCO99

http://www.mindfactory.de/cgi-bin/MindStore.storefront/42c3b45d001ec5322742c0a801ea0686/Product/View/7767881

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα κούρασης.Είναι θέμα των υλικών που χρησιμοποιούνται για την μαύρη βαφή τα οποία σύμφωνα με το TCO 03(Σουηδία) δυσκολεύουν την ανακύκλωση και είναι εχθρικά προς το περιβάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Eye

Δεν είναι θέμα κούρασης.Είναι θέμα των υλικών που χρησιμοποιούνται για την μαύρη βαφή τα οποία σύμφωνα με το TCO 03(Σουηδία) δυσκολεύουν την ανακύκλωση και είναι εχθρικά προς το περιβάλλον.

ναι;

είχα την εντύπωση ότι είναι θέμα κούρασης ματιών (αν δεν κάνω λάθος το είχα διαβάσει και κάπου)

μήπως παίζουν και τα 2 (γιατί και αυτό που λες λογικό μου φαίνεται);

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εγω παντως παιζω καθε ειδος παιχνιδιου στην οθονη.Χαρης στο overdrive δεν εχει προβλημα.Αν και εχει διαφορα με crt βεβαια παρολαυτα συνηθιζεται.Αν θες περιμενε τη παρουσιαση του neted για την αλλη fujitsu που λεει σε αλλο thread.Διαβασε και την δικια μου παρουσιαση για την p19-2 αλλα να ξερεις πως η γνωμη μου για την αποδοση της οθονης για τα παιχνιδια εχει βελτιωθει απο τοτε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.