Jump to content


Error σε παιχνίδι στον υπολογιστή...


kreach

Recommended Posts

Ο υπολογιστής μου είναι :

Intel Celeron d 2.9 GHz

RAM 768 MB @ 113MHz

GeForce4 MX 440 64MB

Τρέχει Direct X 9c αν και μερικές φορές με έχει πετάξει έξω λέγοντας ότι "Είτε δεν τρέχω πρόσφατη έκδοση ή ότι έχω μη επαρκής GPU ή ότι δεν έχω βάλει το Hardware Acceleration στην GPU" (αυτό το έχω πάθει κ με το C&C Generals Zero Hour)

Καμιά ιδέα ?

Επίσης βλέπω ότι καθώς μειώνω τις απαιτήσεις απ τις ρυθμίσεις γραφικών, βλέπω ότι δεν με πετάει έξω τόσο συχνά κ μπορώ να απολαύσω κανένα δυο Skirmish, αλλά για κάποιο λόγο όταν παίζω campaign το % crash-αρίσματος αυξάνεται δραμματικά !!!!!

Να αγόραζα καμιά καινούργια GPU, έστω με 50Ε μεταχειρισμένη ????? (’λλωστε αγοράζω σύντομα, όπως έχω ξαναπεί, υπολογιστή οπότε ...)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω... αν δεν κάνω λάθος, πέρα απ το CD με τον Driver, έχω κάνει όσα updates βρήκα ...

Θα δοκιμάσω αγοράζοντας μια σχετικά καινούργια GPU (128 ΜΒ) ~60Ε και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.