Jump to content



Αλλαγη LG 1720P απο Αλμαν......


greekfragma

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από spirosta [Σήμερα, στις 12:25]

Αυτό με ζημιά στα ηλεκτρονικά μου μοιάζει. Ζεσταίνονται και παραμορφώνουν χρώματα και εικόνα. Μάλλον δεν είναι panel. Αλλά και πάλι.... Εσένα τι σε νοιάζει? Ευτυχώς η Alman στέλνει συνήθως καινούργια μοντέλα.

η αληθεια ειναι οτι το πισω και πανω μερος της οθονης μου φαινεται υπερβολικα ζεστο για τφτ οποτε ισως και να εισαι μεσα στο τι βλαβη υπαρχει.πραγματικα αλλες τφτ που εχω δει καμια δεν ειναι τοσο ζεστη οσο η δικια μου..........(ελπιζω να μην ανατιναχτει)

:D

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 20:45]

18 post για το τι θα γίνει....

Tο ανέκδοτο με τον τύπο και τον γρύλλο το ξέρετε; :p

τραγουδας πουλακι μ ε?επρεπε να ειχες κανεναν πιο απαιτητικο πελατη απο μενα και να υποχρεωνα εσενα να καθαρισεις με την αλμαν....αλλα εχε χαρη που συμπονω τον ΦΟΡΤΟ εργασιας σου :devil:

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 21:57]

εσύ την έχεις καλυμμένη τη φωλιά σου, γιατί να στη φέρει πίσω με τόσα που χρωστάει αποκλείεται, καλύτερα να πάρει καμιά καινούρια, πιο φτηνά θα τού ρθει. :p :P

πες τα πες τα.........ετσι να λαμψει λιγο η αληθεια για τον βρωμερο τοκογλυφο ονοματι εσπισι...........στην αρχη σου φερεται ευγενικα ολο χαμογελο και πειραγματα για να σε τυλιξει σε εναν κυκεωνα(σωστα το γραψα?) αγοραπωλησιας ωστε να εισαι μονιμο υποχειριο του και μετα σε ΓΡΑΠΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΞΕΖΟΥΜΙΖΟΝΤΑΣ ΣΕ μεχρις εσχατων,.........η επιστροφη του πειναλεωντα σε συσκευασια δρακουμελ/βαμπιρ αυτοπροσωπως.......:hehe:

αντε ας παμε και λιγο ον τοπικ.........υπαρχει περιπτωση να μαθω απο πουθενα τι αποθεματα 1720Ρ εχουν?γιατι νταξ δεν λεω......καλη η νεα 1720Ρ που θα ερθει μιας και μεχρι τωρα η παλια ηταν κουκλα αλλα μια 1780Q δεν θα με χαλαγε ΚΑΘΟΛΟΥ:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

λοιπον η αλλαγη δρομολογηθηκε.

ομως με την κοπελα που μιλησα με ενημερωσε οτι η οθονη που θα παρω ΔΕΝ θα ειναι σφραγισμενη.........και οτι θα ειναι bulk.........και οτι πρεπει να κρατησω τα καλωδια και τα βιβλιαρακια της παλιας μου......

σφραγισμενη οθονη επιστρεφουν ΜΟΝΟ μεσα στις πρωτες 8 ημερες απο την αγορα της αρχικης οθονης.

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ?

μπορω να απαιτησω ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΗ και ΟΧΙ refurbished?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.