Jump to content



ΚΙΝΕΖΙΚΑ......


bibis1416003194

Recommended Posts

σήμερα άνοιξα το pc μου και μετά από λίγη ώρα μου έβγαλε κινέζικα και μέσα σα αυτα

το εξής:win32k.sys BF863169 και κάτι τέτοιους αριθμούς!!τι μπορεί να σημαίνει αυτό????

Link to comment
Share on other sites

επίσης μετά την επανεκίννηση μου έβγαλε το κλασσικό μήνυμα που λέει ότι τα windows έχουν ανανήψει σοβαρό σφάλμα (μία φορά μόνο)! εμένα μου λέει ότι κάτι με κάποιο software έχει να κάνει!

εχθές έφαγα ένα κόλλημα με ένα πρόγραμμα και άκανα reset!

clear cmos έκανα πριν λίγες μέρες!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κανω και γω thread μπορειτε να μου πειτε τι να κανω που δεν μου αναγνωριζει τα ελληνικα στα mail του hotmail αλλα και σε αλλα προγραμματακια(οπως ενα λογιστικο).Εννοειται πως εχω Αγγλικα XP,SP2

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hydrus

Για να μην κανω και γω thread μπορειτε να μου πειτε τι να κανω που δεν μου αναγνωριζει τα ελληνικα στα mail του hotmail αλλα και σε αλλα προγραμματακια(οπως ενα λογιστικο).Εννοειται πως εχω Αγγλικα XP,SP2

Δεν βγάζει γενικά ελληνικά?

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει Ελληνικα αλλα αυτο το προγραμμα απ την στιγμη που εκανες 2πλο κλικ για εγκατασταση ηταν ολο κινεζικο.Δεν εχω δει αλλα προγρ αλλα μηπως πρεπει να κατεβασω τπτ για γλωσσες;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.